Dámský souboj v kuchyni

Pro Reginu Pavlína připravila bezmasou porci Foto: Pro Reginu Pavlína připravila bezmasou porciFoto: All

Kuchařský souboj vyvolených dam byl téměř dobrodružný. V kuchyni se utkaly vegetariánka Regina, antihospodyňka Lucka a začátečnice Pavlína s jedinou zkušenou hospodyní Romanou, která už vyváří rodině déle než deset let. Která předvedla nejlepší výkon?

O dopolední svačinu se postarala zkušená mamina Romana, která naplno využila svých poznatků z rodinného života – připravila ovocný salát, který dělávala dětem, když nechtěly jíst. Budu myslet i na Reginu,“ prohlásila. „Ona už VyVolená není, ale to neznamená, že ji nedáme nažrat.“ S komentářem však byla trochu mimo, namísto vysvětlování ‚výrobního' postupu celou dobu brblala a pomlouvala Vladka, protože si dovolil říct, že je kuchyň zaprasená. Zapomněla, že je superboss, takže nesmí nic dělat. Dokud jím nebyl, uklízel ve Vile prakticky nepřetržitě. Regina mezitím chodila neustále  dokola, mlaskala, pískala, syčela, pomlouvala Vladka, obouvala se do hloupého lidstva a ptala se vesmíru, kdo ji stvořil a proč je tak jiná. Romanin salát jí ale přišel stejně vhod jako ostatním.

Co dům dal…

…nebo spíš jako když pejsek s kočičkou pekli dort. Tak by se dal charakterizovat pokrm, k jehož vlastnoruční přípravě se v rámci soutěže Prostřeno odhodlala Lucka. Tvrdila, že doma vaří ráda, když to ovšem někdo jí. Kdyby si ji někdo chtěl vzít, tak uvaří, uklidí, je prý taková česká hospodyňka. Věk na vdávání už má, chce tři děti, ale má holt ty čtyři pejsky… „Hledám big love. Zvoní mně hrana, nebudu chlapy zoufale nahánět v pětatřiceti…“ mlela při vaření. Poněkud svérázný popis kuchařského postupu, že. Bála se, že bude mít málo času, prý neumí zacházet s troubou ani s varnou deskou, doposud jí s tím vždycky pomáhal Vladko. Potřebovala čtvrt hodinky navíc, a tak Romana ze všech sil protahovala čtení dalšího dopisu od štábu. „Masíčko tam je, kdybyste chtěl někdo přidat, je toho plný pekáč. Potom to dopečeme, není to zas tak syrové,“ velkoryse povzbuzovala strávníky. „Tys to myslela dobře – zeleninový salát s bramborama. Mně to chutná,“ prohlásil Vladko.

Veganská buchta

Pozor, to není o autorce pokrmu Regině, ale o jejím výtvoru. Své veledílo servírovala tak pomalu, až ji Romana začala pobízet a dělala si z ní legraci. Vladko sice neměl chuť na sladké, ale zůstal objektivní. „Je to zvláštní, myslím tím dobré. Že je to dobré?“ vyzval ostatní k souhlasu. „Co je pravda, to je pravda.“ A chutnalo i ostatním.

O večeři se postarala Pavlína – připravila boloňské špagety a salát. Chutnaly, jen někteří VyVolení nemohli pořádně jíst kvůli nervozitě z blížícího se Duelu. A taky už měli pořádně naplněné žaludky. Regině ale jely mimořádně – Pavlína totiž na ni pamatovala s bezmasou porcí.

Dárek pro vítěze

Na závěr se stejně jako v televizním pořadu Prostřeno objevilo na stole pět poklopů, pod nimiž se skrývala výhra, určená tomu nejlepšímu. Ve Vile měli vítězky hned dvě – Romana a Pavlína našly pod těmi svými poukazy na pět tisíc korun. A pak že VyVolení neumějí vařit!

Prostřeno sledujte na Primě od pondělí do pátku v 18 hodin!

 

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, na Primě v sobotu v 18:00!

Co je nového ve Vile? Dívejte se na Denní rekapitulaci, na Prima Love ve 22:20!

Článek

K snídani Vladko upekl čerstvé slané a sladké šátečky

Video: Vladkovy šátečky a velký úklid

Přípravu snídaně dostal za úkol v rámci soutěže Prostřeno Vladko, nejdřív si ale musel vygruntovat kuchyň. Na náladě mu to moc nepřidalo. Navíc Regina jeho ranní menu odmítla.

Vladko připravil k snídani slané i sladké šátečky. Mrkněte na video:


Článek

Při sledování pořadu Prostřeno šli televizní soutěžící Lucce děsně na nervy

VyVolení měli Prostřeno

Populární primácká show Prostřeno se přestěhovala na den do Vily VyVolených. Do soutěže se zapojili všichni včetně Reginy, a aby se zase VyVolení moc nepřejedli, každý ...

Článek

Regina stále mluví o odchodu z Vily, ale skutek utek

Regina jen vyhrožuje, z Vily se jí nechce

Od chvíle, kdy vstoupila do Vily, je Regina neustále jednou nohou na odchodu. Nebo tím alespoň vyhrožuje. Snaží se snad podněcovat ve Vladkovi naději, že se jí už konečně ...

Článek

Duel VyVolené vykolejil - Obrázek 25

Video: Kritické zrcadlo pro Vladka

Kritické zrcadlo nastavil štáb Vladkovi – na plazmu pustil sestřih jeho nekontrolovatelných výbuchů při hádkách se soupeřkami. Několikaminutový záznam jeho řevu VyVolené ...

Když se Vladkovy výbuchy sestříhají do jednoho celku, působí fakt hrůzostrašně. Podívejte se na video:


Článek

Duel VyVolené vykolejil - Obrázek 20

Vladko: Po Duelu jako u Waterloo!

Vladko si sice připsal ve třináctém Duelu na své konto další vítězství, přesto se atmosféra ve Vile výrazně změnila. Poprvé totiž odešel z Vily člověk, který neměl mezi ...

Duel VyVolené vykolejil - Obrázek 19 Foto: