Divoká Regina novou soupeřkou ve Vile

Regina ve Vile - Obrázek 5 Foto: Regina ve Vile - Obrázek 5Foto: All

Zatímco jedné soupeřky se VyVolení v pátečním Duelu zbavili, vzápětí další dostali. Do Vily přišla nezapomenutelná Regina z první řady VyVolených, aby se s nimi utkala o vysněných pět milionů v hotovosti. Kupodivu ji přivítali s otevřenou náručí.

Na šílenou sexy blondýnu, která se v první řadě VyVolených divoce pohádala s kdekým, a dokonce v záchvatu vzteku vystříkávala Vilu sprejem na obtížný hmyz, snad ani nelze zapomenout. Reginu Holáskovou, která se nechala přejmenovat kvůli svému otci na Agia, přivítali nejprve velmi vřele diváci ve studiu, aby vzápětí měli z jejího příchodu radost i VyVolení. Zřejmě jim nedošlo, že dorazila další silná soupeřka, s níž se budou muset utkat.

Svérázná tanečnice

Za osm let se Regina přece jen v lecčem změnila a život se s ní nemazlil. Jako malířka, oděvní návrhářka a tanečnice to neměla lehké, leckdy doslova bojovala o přežití. Před pěti lety otěhotněla po tříměsíční známosti a přivedla na svět dceru Isis Paolu, s jejímž otcem se však rozešla ještě před porodem. Expartner ji dokonce obvinil ze stalkingu a Regininy úlety vyvrcholily tím, že po jedné nehodě prostě nechala stát kočárek s dcerou u silnice a odjela. Sociálka jí pak dítě odebrala, starají se o ně rodiče expartnera a Regina se dodnes snaží dostat ho zpět. Vzhledem k tomu, že se vrátila k profesi striptérky a údajně žije v chatě u Brněnské přehrady bez vody a elektřiny, nebude to mít snadné.

Odpočinek ve Vile

„Jdu si do Vily válet šunky. Já jsem se nadřela. Budu hodná a poslušná…“ prohlásila ve studiu. Po vyřazení z první řady VyVolených ji čekal pořádný kolotoč. Následovalo několik jejích výstav, tancovala, otěhotněla, párkrát vyjela za prací do ciziny, mimo jiné do Dánska či Belgie.

Čemu se hlavně věnuješ?

Zapojila jsem se do organizací, které probouzejí lidi. Získávají pravdivé informace a šíří je dál. Jde nám o to pomoci planetě Zemi, aby se lidi začali chovat trochu jinak.

Těšíš se do Vily?

Těším se na všechny. Myslím, že si sednem s Nikol, ale asi si moc nebudu rozumět s Jafarem (prohlásila ještě před osmým Duelem – tak to má fakt smůlu).

Máš nějaký taktický plán?

Budu trochu hrát, aby tam byla sranda.

Vídáš se s dcerou?

Máme dobrý vztah. Navštěvujeme se, mám ji i přes noc. Naštěstí má perfektní prarodiče, obdivuju je.

Velké vítání

Na Reginin příchod do Vily reagovali VyVolení, jakoby dostali dárek a úplně jim uniklo, že má na ruce uvázaný modrý šátek imunity. „To není možné… Počkej, počkej…“ zmatkoval Vladko a honem pádil převléknout se z tepláků do džín. „Před osmi lety jsem na ni koukala v televizi a ona je teď tady,“ zírala na ni nevěřícně Eva. „Já nevím, co mám dělat. Strašně jsi vyspěla, tehdy jsme byli telata…“ objímal ji Vladko. „Hlavně se nebojte, žádné nože nebudou,“ smála se Regina Dá se jí věřit?

Regina ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Nenechte si ujít VyVolení-Speciál, dnes na Primě v 18:00!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily, na Primě v 19:40!

Článek

8.Duel - Obrázek 12

Osmý Duel způsobil VyVoleným šok. Proč zvítězil Jafar?

Po pouhých jedenácti dnech ve Vile poslali VyVolení tento týden do Duelu obra Jafara, a když si zvolil za soupeřku krásku Vily Nikol, všichni považovali výsledek jejich ...

Nikol jde domů - Obrázek 1 Foto:

Článek

8.Duel

V Duelu zvítězil Jafar !!!

Duel mezi Jafarem a Nikol byl neuvěřitelně napínavý a atmosféra ve studiu by se dala krájet! Nakonec jste poslali zpátky do Vily Jafara! Nikol jde domů!

8.Duel - Obrázek 1 Foto:

Jafar zpět ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

Cukr, káva.......

Video: Cukr, káva, limonáda, čaj, rum, bum!

Čas si naši VyVolení krátí nejrůznějšími hrami, někdy jsou zábavné, někdy méně a někdy se pomocí nich vrací do dětských let. To byl i případ včerejšího dne!

Článek

Pepa z Vily

Pepa po odchodu z Vily: Otevřená zpověď!

Ve čtvrtek večer přišla do Vily opět vzácná návštěva: tentokrát se na své bývalé soupeře přišel podívat Pepa! Jak vše prožíval? My jsme si ho pozvali na kobereček!

Článek

Hodinový manžel

Video: Hodinový manžel!

Jste single a potřebujete něco opravit? Nebo je váš manžel na opravářské práce „levý“? Potřebujete hodinového manžela! Ve Vile ho zastával Honza…ale možná někdo dostal ...

Článek

Poker face - Obrázek 3

Video: Kdo má „poker face“?

Udržet „poker face“, tedy kamennou tvář, je někdy těžké a ne každý to zvládne! My jsme si naše VyVolené vyzkoušeli a kdo to zvládl na jedničku?

Poker face - Obrázek 1 Foto:

Kdo z VyVolených dokáže nejdéle udržet kamennou tvář? Podívejte se na video:

reklama

Siska Foto:
12:10 13:35
73%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Skenování minulosti Foto:
12:35 13:55
46%
DNES V TV
20.00
Simpsons Foto:
12:45 13:15
96%
Chirurgové - reprezent Foto:
13:10 14:10
6%