Dnešní proměna VyVolených: Co zbylo z Ládi a co z „holky od krav“ Lucky?

GK0B9820spolu Foto: GK0B9820spoluFoto: All

Dnešní den VyVolených byl ve znamení proměn: týkaly se Zdeňky, Nikol, Lucky a Ládi. Kdo se proměnil a jak a co na to říkali ostatní?

Hned po vydatném obědě, který nepřipravil nikdo jiný než dvorní kuchař VyVolených Vladko, dorazil do schránky další úkol. Ten se týkal čtveřice soutěžících: Zdeňka dostala na starost Láďu – měla jej ostříhat a poradit mu s oblékáním, Nikol si měla vzít do parády Lucii a vyfiknout ji tak, aby ostatním spadla čelist. Oba adepti na proměnu měli projít závěrečným hodnocením ze strany svých spolubojovníků.

Zdeňka a Láďa si spolu docela rozumí, a tak se náš introvertní vysokoškolák plně svěřil do jejích šikovných rukou. Svého úkolu se zhostila s radostí, už dříve mluvila o tom, jak ji podobné věci baví, a udělat z Ládi „něco trochu kulturnějšího“ pojala jako velkou výzvu! Po umytí jeho nepříliš bujné kštice se Zdeňka dala především do zkracování – Láďovo řídké mikádko tak mizelo před očima a slečna kadeřnice si počínala opravdu skvěle! Sestříhala ho, zkrátila patku a sčesala vlasy dopředu, aby zakryla Láďovi kouty, které mu opticky přidávají léta. Zároveň mu však nechtěla změnit jeho image, a tak vlasy nechala přiměřeně dlouhé. Z jeho šatníku mu vybrala pískové kalhoty, ve kterých včera Láďa protančil noc, stylové tenisky a modré tričko.

Niki strávila spoustu času česáním Lucčiných mokrých vlásků a pak se dala do dlouhého fénování. Vlasy Lucce nijak zvlášť neměnila, jen je hezky vyžehlila dohladka, takže byly krásně lesklé a zářivé. Co se týče oblečení, Nikol pro Lucku zvolila džínové kraťásky a na bílé tílko šedivé tričko/mikinu s motivem americké vlajky, na nožky jí nasadila botky na obrovském podpatku s paltformou se stejným motivem, které jí fantasticky prodloužily nohy, a ověnčila několika cetkami. U líčení se soustředila především na oči, které jí tak opticky zvětšila.

U spolubydlících vzbudila proměna rozporuplné pocity: kluci vyčítali Zdeňce, že Láďu proměnila málo, ale ta oponovala s tím, že chtěla, aby to prostě byl stále on. Ostatním se Láďova nová image líbila, až na tričko – proto si ho vzal následně do parády Vladko a radil mu, jak na ležérní styl oblékání, který by se podle všech pro něj skvěle hodil.

Lucce nějak nebylo co vyčíst – kluci koukali na její dlouhatánské nohy a zadoufali, že jí v podpatcích nevidí naposledy, Vladko mluvil o jejích širších stehnech a tom, že boty na platformě je opticky zužují. Všichni se ale shodli na tom, že jí to moc sluší, až se naše Lucinka, podle svých vlastních slov „holka od krav“, červenala.

Proměna vyvolených - Obrázek 1 Foto:

Co říkáte vy na proměnu našich soutěžících? Jak se s ní podle vás Zdeňka s Nikol popasovaly a komu to vlastně slušelo víc? A napadá vás, kdo ještě by z obyvatel Vily zasloužil proměnit? Napište nám na náš Facebook www.facebook.com/vyvoleni2013

 

reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
30%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Přístav Foto:
17:20 18:45
54%