Úterní Zúčtování dopadlo špatně pro Zdeňku!

3. zúčtovani - Obrázek 10 Foto: 3. zúčtovani - Obrázek 10Foto: All

Dnes večer proběhlo další, v pořadí již 3. Zúčtování! V jeho průběhu měli naši VyVolení opět možnost veřejně vyjádřit své antipatie! Nejhůř dopadla Zdeňka!

V průběhu večera se Tereza Pergnerová našich VyVolených zeptala na spoustu věcí: zajímalo ji, jak se Láďa pere se svou rolí bosse, jak ho ostatní vnímají a zda si Zdeňka užila narozeninovou oslavu (kterou, jak už jistě víte, totálně zazdila).

Poté, co využila svého druhého Žolíka, poslala Tereza Pergnerová do Vily Pepu, lamače dívčích srdcí, který prohrál v těsném Duelu s El Ninem. „Na kobereček“ do Zpovědnice si během přenosu postupně pozvala Thomase a Zdeňku, které detailně vyzpovídala a rozhodně si nebrala servítky!

Před zúčtovací tabulí se ozvala vysvětlení zřejmá i překvapivá a nejvíc palců dnes dostala Zdeňka. Jak se se svou rolí vyvrhele popasuje? A koho si ve čtvrtek vybere za soupeře do Duelu? To zatím neví nikdo! Můžete si ale zkusit tipnout!

Anketa

Koho si vezme Zdeňka do Duelu?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
3. zúčtovani - Obrázek 1 Foto:

Článek

Zdeňka však před nimi zalezla pod peřinu se slovy: „Já nechci dárek“

Video: Zdenčiny narozeniny: Trucování a pomluvy!

25. narozeniny jsou v životě událostí, která se neopakuje – samotná Zdenička se na ty své podle vlastních slov těšila půl roku, ve Vile to tak ale rozhodně nevypadalo a ...

 

Článek

Láďa aneb sexy man

Divoká noc ve vile: Ládík ukazoval prsa a Eva si sahala do rozkroku

VyVolení se včera pořádně rozjeli. Udělali si soutěž Miss mokré tričko a Vladko všechny zúčastněné poléval konví na kytky. Ale nemyslete si, že se volby zúčastnily jen ...

 

Článek

Článek

Kde je problém? Foto: thinkstock.com

Připadám si stará, tlustá a ošklivá. Co s tím?

„Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které se neumějí udělat krásnými," řekla Coco Chanel.

reklama

Na vlnách lásky Foto:
04:00 05:55
6%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Graceland Foto:
03:35 04:15
67%