Zúčtování: Nejvíc palců dostal Thomas!

VV 4. Zúčtování Foto: VV 4. ZúčtováníFoto: All

Včera večer proběhlo 4. Zúčtování, během kterého se měli naši VyVolení opět rozhodovat, kdo je ve Vile tlačí jako kamínek v botě! Nakonec se tím pomyslným kamínkem stal Thomas!

Jistotu imunity měla pod ochranou modrého šátku mít Nikol – ta ji však ztratila díky své roztržitosti! Prostě zapomněla šátek nosit a vzhledem k tomu, že nositel imunity musí mít modrý šátek permanentně uvázaný na viditelném místě, jednoduše o ni přišla! Smůla!

Ve studiu dělala Tereze společnost sestra Romany s manželem, které moderátorka také pořádně vyzpovídala. Nevynechala ani otázky týkající se Romanina manžela a rodiny, její upovídanosti, minulosti i jejího chování ve Vile. Vyzpovídala dokonce i její dcerku Nikolku.

Samotné Zúčtování bylo opět velmi vypjaté a atmosféra ve Vile houstla každou minutou! Nakonec vyšlo najevo, že si ve Vile nepřejí dál být s Thomasem! Dalo se to čekat?

Uvidíme, jak dopadne další napínavý týden. Už ve čtvrtek si totiž Thomas vybere soupeře do pátečního Duelu! Kdo to asi bude? To se dozvíme už zítra!

Jak se VyVolení cítili po Zúčtování? Čtěte ZDE:

Článek

4. Zúčtování - Obrázek 1

Video: 4. Zúčtování: Emoce, upřímná slova i Romaniny slzy!

Včerejší, v pořadí již 4. Zúčtování, dopadlo nešťastně pro Thomase. Dostal celkem 6 palců a již ve čtvrtek si bude volit svého soupeře! Kdo to asi bude?

Článek

Na záchodě

Mirka a Pavlína: Zamilované budky

Jediným regulérním párem jsou nyní ve Vile Mirka s Pavlínou – jejich vztah vypadá víc než idylicky, ale jak ustojí houstnoucí atmosféru ve Vile a všudypřítomné kamery?

 

Článek

VyVolení založili kapelu - Obrázek 18

Video: VyVolení založili kapelu: Bude to hit?

Pondělní den se ve Vile nesl v rytmech hudby – nebo alespoň něčem, co by se tak dalo s oběma přivřenýma očima nazvat! Už jste slyšeli nový hit naší VyVolené kapely?

 

Článek

Hromadná koupačka ve vaně

Video: Erotická noc ve Vile: Láďův striptýz a Romaniny... vnady!

Pondělní noc se zničehonic zvrtla v divokou koupelnovou party plnou lidí spíše svlečených než oblečených. Ládík předváděl divoký sexy tanec a Romana se doslova utrhla ze ...

 

 

reklama

22:20 00:40
72%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Cizinka Foto:
23:20 00:30
56%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20