Video: Do kosmu odletí jen ti nejlepší. Kdo bude odsouzen k smrti?

Palcování - radiace - Obrázek 8 Foto: Palcování - radiace - Obrázek 8Foto: All

VyVolení museli učinit jedno z nejtěžších rozhodnutí. Do rakety se totiž vejde pouze šest kosmnautů, a tak museli sami rozhodnout, koho nechají doma na Zemi napospas vražednému radioaktivnímu záření.

Startem ke spravedlivému rozhodování je pořádná dávka sebekritiky, a tak VyVolení museli nejprve sami zhodnotit své silné a slabé stránky. A leckdy je až zarážející, co všechno si někteří lidé dokážou vymyslet, když jim jde o život. Posuďte sami.

Sebechvála jim nesmrděla
Honza
se projevil jako neskromný egoista a narcis, jenž prý špatné stránky nemá vůbec žádné. Zato umí řídit a nebyl nikdy kontaminován.
Sebechválou trošku načichla i Nikol, která přiznala pouze nedochvilnost. Tu prý ale bohatě vyváží plodností, dlouho vydrží bez potravy, je imunní vůči radioaktivitě a navíc se s ní posádka určitě nebude nudit.
Lucka
prý jako jediná umí přežít a ví, co a jak učit děti. Obává se však, že její správnost může být i slabinou.
Vladko
přiznal pro kosmonauta rozhodně velmi závažný handicap – nesnáší výšky. Na druhou stranu ale umí stmelit lidi a dokáže je bavit.
Eva se velmi skromně rovnou pasovala na letovou specialistku a perfektní raketomechaničku. Problém však je, že by kvůli jejímu smíchu mohlo prasknout sklo.
Skromnost příliš neprokázal ani Láďa, jehož výhodou je prý vysoká inteligence, učenlivost a praktičnost. Na druhou stranu ale vůbec neumí vařit a je hodně uzavřený.
Pavlína byla přesvědčena, že by měla letět hlavně ona. Je totiž všehoschopná, dá lidstvu potomstvo a má silné morální zásady. Taky ale velmi ostrý jazyk.
Zato Romanu popadl obrovský záchvat sebekritiky. Je prý příliš vznětlivá a hlučná. Což takhle zmínit se taky o nějaké té dobré vlastnosti?

Palcování - radiace - Obrázek 1 Foto:

Nic není, jak se zdá

Každý úkol má svá úskalí, a tak vzápětí následovalo nezbytné vyřazování. Letět může jen šest VyVolených. Koho nechají napospas osudu? Do Vily se nastěhovala nezbytná zúčtovací tabule a soupeři se pustili do palcování. Jako nejslabší článek kolektivu byl oceněn pěti palci Láďa, protože se o sebe nedokáže postarat, a Romana se třemi, jelikož by nezvládla cestu v uzavřeném prostoru.

Azyl pro sirotky

Láďa a Romana tudíž zůstali sami na Zemi, a tak potřebují kryt. Na příkaz štábu vystěhovali všechny cizí věci z malé ložnice, která napříště bude patřit jenom jim. A čekali na slíbené překvapení. Že by jim štáb poslal extra malou raketku jenom pro ně dva? Omyl! Do hodinky přistála na terase velká pro všechny ostatní, kteří se okamžitě pustili do boje se zákeřnostmi osudu. Šup s nimi do vesmíru! A pro sirotky na Zemi dorazila pizza a láhev bublinek. Taková samota není k zahození.

Jak se dařilo VyVoleným na cestách vesmírem? Mrkněte na video:

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile, když už možná spíte? Dívejte se na Noční show s Agátou Prachařovou na Primě v neděli ve 23:05!

Článek

Noční show 13. 10. - Obrázek 4

Noční show s Agátou, tentokrát přímo z Vily. Sledujte Primu ve 23:05!

Do zázemí reality show na pražském Barrandově dorazil v neděli dopoledne Thomas, který v pátek prohrál v Duelu titánů s Vladkem. Setkáme se s ním znovu na obrazovce, dnes ...
Noční show 13. 10. - Obrázek 1 Foto:

Článek

Thomas Backstage - Obrázek 4

Rozhovor: Sabinu už Thomas nechce!

Pobyt ve Vile nejspíš trochu zamíchal Thomasovými mozkovými závity. Poté co vyšlo na veřejnost několik jeho vážných osobních problémů, dává si pozor na každé slovo. Pouze ...
Thomas Backstage - Obrázek 1 Foto:

Článek

Dekontaminace Vladko - Obrázek 3

Vladko se stal hrozbou pro lidstvo. Na něj!

Stěny Vily rozvibrovala varovná siréna: Pozor, radioaktivní nebezpečí! Vladko je radioaktivní, okamžitě ho musíte dekontaminovat! VyVolení si ho pořádně vychutnali. A ...
Dekontaminace Vladko - Obrázek 1 Foto:

Článek

RADIACE - Obrázek 12

Kdo poletí do vesmíru, musí složit zkoušky

Do vesmíru nemůže letět kdekdo, každý kosmonaut musí prokázat, že je vybaven potřebnými znalostmi a dovednostmi. Test odbornosti museli tudíž absolvovat i VyVolení. Kdo je ...
RADIACE - Obrázek 1 Foto:

Článek

Radiace - talismany - Obrázek 10

VyVolení obětovali lidstvu talismany

Obyvatelé Vily mohli zachránit před zkázou celou planetu, pokud obětují, co je pro ně nejcennější. Každý z nich má přece s sebou něco takového pro štěstí! Tak tvrdý zásah ...
Radiace - talismany - Obrázek 1 Foto:

Článek

RADIACE - Obrázek 3

Video: Kdo zachrání lidstvo? Odskáče to Honza!

Ve Vile došlo k jadernému výbuchu, budoucnost byla v rukou VyVolených. Kdo zachrání lidstvo a zajistí další generace? Těžký úkol, když ze tří mužů ve Vile jsou dva gayové!

Rozcvička v atombordelu, jak vojáci přezdívají protiradiačnímu obleku, dala VyVoleným zabrat. Koukněte se na video:

reklama

Dařbuján a Pandrhola Foto:
16:10 17:45
32%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
16:40 17:50
1%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Closer IV (14)
Closer Foto:
16:25 17:20
23%