Dojemné video: Romana se usmířila s dcerou!

Romana Foto: RomanaFoto: All

Romana ve Vile – to je hlasitý smích, žertování, kterému málokdo rozumí a kterému se častokrát směje pouze ona sama, ale i proudy slz. Proč vlastně ve Vile je?

Pokaždé jinak

Dvaatřicetiletá maminka a manželka z Ostravy je ve Vile každou chvíli jiná – umí být zábavná a zapojovat se do úkolů s vervou, umí si v klidu povídat, umí pařit i si pořádně zanadávat. Velmi často ji však vidíme i plakat a stýskat si po rodině – pak se ale dozvídáme, že se se svým přihlášením do soutěže nesvěřila ani manželovi. Právě o něm mimochodem mluvila už mnohokrát, a proto víme, že její manželství už dávno není to, co bývalo, a že uvažovala o tom, že jej opustí!

Romana jako maminka

Po Romanině divoké noci soutěžící řešili, jak musí její chování vnímat její malá dcera, která se na VyVolené kouká. Reportér Thomas Kruchina jí dokonce řekl, že kdyby byl její dítě, tak se za ni stydí!

Jak vlastně pobyt ve Vile prožívá jako jediná maminka? Evidentně ne moc dobře! Ale proč se tedy rozhodla svou malou dceru na několik měsíců opustit a nechala se zavřít do Vily před nespočet kamer a miliony diváků? Stojí jí ta vidina výhry za to? Je v tom snad něco hlubšího? A jak se změní rodinné vztahy po jejím návratu?

Slzy v přímém přenosu

Sílu Romanina stesku po dceři jsme mohli naplno vidět v průběhu přímého přenosu spojeného s úterním Zúčtováním – měla totiž možnost krátce promluvit se svou dcerou Nikolkou – ta působila na svůj útlý věk velice rozumně a svou maminku i přes všechny problémy neváhala podpořit a dodat jí síly do dalších dnů: „Mami máme tě všichni strašně rádi, všichni se na tebe těšíme… i táta se na tebe těší! Všichni tě hrozně moc pozdravujou. Prosím, vyhýbej se konfliktům a bojuj mami!“

Odloučení od dítěte je pravděpodobně to nejtěžší, co ve Vile Romana zažívá. Uvidíme, jak se s ním bude ve Vile vypořádávat dál!

Sledujte dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Výzvu ve 20.15!

Video: Romana s dcerou

 

Článek

Thomas si musí vše pořádně rozmyslet

Výzva již dnes večer: Na koho to slovo padne?

V úterním Zúčtování dostal nejvíce palců Thomas – to už je známá věc! Co nevíme, je to, koho si dnes večer zvolí za svého soupeře do Duelu! Jasno budeme mít už za pár hodin!

 

Článek

Lucie - velká záhada - Obrázek 10

Lucie – co je vůbec zač? Posvítili jsme si na ni!

Šestadvacetiletá milovnice zvířat Lucie je ve Vile už docela dlouho. Zpočátku se zdála jako hodná milá „holka od krav“, postupem času však vyplývají na povrch věci, které ...

 

Článek

Tomáš to od Vladka pořádně schytal

Thomas: Fakt pádné důvody, proč ho ostatní ve Vile nechtějí

Úterní Zúčtování poslalo do pátečního Duelu Thomase. Ten teď jednak přemýšlí, koho si ve čtvrtek vezme za soupeře, a jednak může zpytovat svědomí, čím si antipatie ...

 

Článek

Láďa toho přiznal hodně

Sexuální abstinence ve Vile: Komu TO chybí a komu ještě víc?

Na VyVolené pomalu ale jistě dopadá (mírně řečeno) tíha absence lidského doteku. Řečeno na plnou pusu: VyVoleným chybí sex! Jak se vyrovnávají s jeho nedostatkem?