Dramatický Duel: Regina se ani nerozloučila!

10. Duela Regina a Eva - Obrázek 3 Foto: 10. Duela Regina a Eva - Obrázek 3Foto: All

Napínavý páteční Duel mezi dvěma sexy blondýnami měl neuvěřitelné zakončení. Výstřední Regina odmítla tradiční rozloučení s ostatními VyVolenými prostřednictvím obrazovky. A Tereze ani nepodala ruku!

Druhý pobyt ve Vile se vyvíjel ještě hůř, než nezapomenutelná Regina Holásková z první řady českých VyVolených očekávala. Během pouhých dvou týdnů se vinou svého chování k druhým dostala do absolutní izolace, takže ani nikoho nepřekvapilo, že ji soupeři poslali ve čtvrtek do Duelu. Za soupeřku si vybrala potrhlou Evu, zřejmě doufala, že ji svými názory a půvaby snadno vyřadí ze hry. Čekalo ji však velmi tvrdé vystřízlivění.

Jasná volba VyVolených

Již od úterního večera Regina zřejmě očekávala, že se s ní soupeři nebudou u zúčtovací tabule mazlit. Při Zúčtování dostala stejný počet palců jako Zdena Regina a jen rozhodující palec Lucky, která měla imunitu a dala rozhodující hlas právě Zdeně, ji zachránil před přímou cestou do Duelu. Vzápětí ale bylo Zúčtování prohlášeno za neplatné a Zdena Regina opustila Vilu. Ve čtvrtek následovalo náhradní Zúčtování, v němž už si Regina vyslechla ortel natvrdo. Sice se snažila tvářit, že se jí rozhodnutí soupeřů nedotýká, při následné Výzvě však byla tak zmatená, že zapomněla na Lucčinu imunitu a chtěla ji vyzvat do Duelu. Podle pravidel však musela své rozhodnutí změnit, a tak vybrala Evu.

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

Přání, nebo předtucha?

Jak si zachovat tvář u diváků? Již během čtvrtka začala Regina pofňukávat, že soupeři nechápou její velké poselství, kvůli němuž do Vily přišla. Jen s nimi marní čas a doma s dcerou by byla užitečnější. Do pátečního Duelu už nakráčela s tvrzením, že chce každopádně show opustit. Na otázky soupeřů téměř nereagovala a k Vladkovi se dokonce v přímém přenosu otočila na pódiu zády. To ale zdaleka ještě nebyl konec projevům její nezdvořilosti vůči ostatním.

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

Nevychovaná primadona

Přesně tak se Regina chovala během pátečního večera. Při odchodu do Duelu pouze utrousila do vzduchu „čau“ a VyVolení, kteří čekali podle pravidel před plazmou, jí nestáli ani za jediný pohled. To však byl jenom začátek jejích excesů, které se slušným chováním nemají příliš společného. Poté co prohrála s Evou, nastalo něco, co historie VyVolených nepamatuje – Regina se odmítla prostřednictvím plazmy v obýváku se soupeři rozloučit. Následoval vrchol neslušnosti – při odchodu ze studia minula moderátorku Terezu Pergnerovou, jakoby tam nebyla, a ani jí nepodala ruku. Porušila tak elementární zásady slušného chování, navíc před celým národem. Opravdu si myslí, že je nadčlověk?

 

10. Duel - Obrázek 1010. Duel - Obrázek 10

10. Duel - Obrázek 1 Foto:

Chcete znát všechny novinky z Vily? Sledujte VyVolení-Speciál, na Primě v 18:00

Mimořádná událost – VyVolení vaří v přímém přenosu se Zdeňkem Pohlreichem a Lucií Bílou! Již dnes na Primě ve 20:15!


Co je nového u VyVolených? Dívejte s na Denní rekapitulaci, Sledujte své oblíbence v přímém přenosu Vila živě, dnes na Prima Love ve 22:25!

Článek

Na poslední chvíli přivedla Regina Vladka málem k infarktu

Video: Regina a Vladko - infarkt na rozloučenou

Další hra, která měla prověřit psychickou odolnost VyVolených, přivedla Vladka málem na koronární jednotku. Soutěžící totiž dostali za úkol rozebrat, proč Regina zůstává ...

Hádka na rozloučenou - Vldka málem klepla pepka. Podívejte se na video:

Článek

10. Duel - vítěz - Obrázek 1

Dramatická bitva sexy blondýn – 10. Duel vyhrála Eva!

Doposud nejlítější dámský souboj se odehrál v přímém přenosu v pátek večer. Své síly v něm změřily svérázná Regina a zkušená bojovnice Eva, která měla za sebou již dva ...

Článek

Že by se Vladko a Regina usmířili? Ani náhodou!

Vladko a Regina – příměří v nedohlednu

Zpočátku byli rádi, že se vidí, nadšení však velmi rychle vyprchalo. Vladko trvá na tom, že se Regina ani trochu nezměnila, takže soužití s ní bude den ode dne náročnější. ...

Článek

Erotické mytí zrcadel

Video: Úklid s troškou erotiky

Pod neustálým dohledem kamer se VyVolení přestali hlídat, a tak i při tak prozaické činnosti, jakou je čištění zrcadel pro kameramany, může leckterá póza způsobit trošku ...

Když se do toho vloží Vladko, může i při mytí zrcadel zavládnout ve Vile erotické dusno. Mrkněte na video:


reklama