Duel už dnes večer! Kdo půjde domů? Horkokrevný Vlado nebo klaustrofobik El Nino?

1. Duel plachta - Obrázek 1 Foto: 1. Duel plachta - Obrázek 1Foto: All

Nová řada světoznámé reality show VyVolení začíná nabírat na obrátkách! Dnes večer proběhne první Duel, v průběhu kterého ztratí jeden soutěžící šanci získat 5 milionů korun!

V úterním zúčtování dostal nejvíce palců El Nino – většinu z nich si však vyprosil on sám! Svou touhu co nejdříve opustit prostory Vily zdůvodňoval klaustrofobií i smutkem po domově. Naši soutěžící se nad ním smilovali a možná i z trochu taktických důvodů mu vyřazovací palec věnovali. On sám se netajil s plánem vyzvat do Duelu hráče, kterého považuje za nejsilnějšího: Vladka!

Vladko o Ninových tajných dohodách vůbec nevěděl a když zjistil, že si ho plánuje vzít do Duelu, zuřil! Plánoval ho „totálně seřvat“, k čemuž nakonec ale nedošlo: „Pokud je to tvoje taktika, tak dobrý, ale jestli ne, tak mi to přijde dost srabácký!“ O El Ninovi pak pronesl, že je to silný soupeř a své zvolení vzal sportovně!

Uvidíme, kdo nakonec vypadne a kdo se do Vily vrátí jako vítěz! Bude to raper El Nino, úzkostlivý klaustrofobik, který ve Vile rozhodně nechce být, ačkoliv je v jejích prostorách pouhopouhý týden, během něhož navíc nic moc nepředvedl? Nebo Vladko, vítěz první řady, místní kuchař a rádce v jedné osobě, jenž ve Vile ztropil už tolik scén, že byste je pomalu ani nespočítali?

Rozhodnutí je už jen na vás! Hlasujte do dnešního večera!! Samotný Duel sledujte dnes večer na Primě ve 20.15!!

HLASOVAT MŮŽETE ZDE

 

Článek

1. Duel plachta - Obrázek 1

El Nino se rozhodl: Do Duelu s ním půjde Vladko!

O prvních duelantech čtvrté řady VyVolených je rozhodnuto. El Nino si ve čtvrtečním přímém přenosu Výzvy zvolil Vladka. O přízeň diváků se utkají v pátek, v přímém přenosu ...

Článek

1. Výzva  - Obrázek 4

Čtvrteční Výzva: Vladko chtěl El Nina seřvat, Mirka a Pavlína se konečně přiznaly!

Čtvrteční přímý přenos se rozhodně nenesl v klidném duchu a o silná slova, osobní zpovědi i slzy nebyla nouze! Co všechno se stalo?

Článek

1. Výzva  - Obrázek 6

El Nino versus Vladko – Odvaha, nebo zbabělost?

Jedno se musí El Ninovi nechat – drží slovo. Tvrdil, že si do Duelu vybere Vladka, a opravdu to ve čtvrtek večer udělal. Vladko to označil za zbabělost a neochotu hrát. ...

 

 

reklama

Vraždy v Midsomeru XV Foto:
14:55 17:10
23%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Simpsons Foto:
15:15 15:45
37%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
Chůva k pohledání Foto:
15:15 15:45
37%
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20