Video: Z Duelu se vrátila Eva. Predátoři se změnili v psance!

VV4_20130913_VES0127 Foto: VV4_20130913_VES0127Foto: All

Obvykle bývá ve Vile největší dusno až během Duelu, ale to by v ní nesměli bydlet naši Vyvolení. Už navečer na sebe Eva s Martinem navzájem cenili zuby.

„Většina lidí ve Vile se chová jako banda vyšinutých deviantů. Měli by se začít léčit. Pokud se vrátím, bude peklo. Tak se modlete, abych se nevrátil,“ loučil se Martin. „Pro mě bude největší odměna, užít si moment, kdy se podívám Romaně do očí. Jak se bude tvářit, že jsem jí vyřadila Martínka,“ těšila se Eva. Na to však nedošlo. V okamžiku, kdy se vítězka objevila ve dveřích Vily Romana zděšením spadla ze sedačky, a pak se dlouho mlčky dívala jinam.

2. Duel Eva x Martin  - Obrázek 132. Duel Eva x Martin - Obrázek 13

 

Vladko: „Jo, jo, děcka. Normálně stojí život za prd, ale dneska je vcelku fajn.“

To Evin klan oslavil její návrat nadšeným řevem. Mirka dokonce již zmíněnou sedačku přeskočila. Thomas se Zdeňkou se přesunuli do ložnice. „Já bych jí pogratuloval ale nepůjdu tam mezi dementy,“ prohlásil Thomas, zatímco Zdeňka lákala do postele Romanu: „Pojď k nám, ať jsme tady všichni psanci.“ Romana neviděla přes slzy. „To je tím, že vyhrožoval peklem. To neměl.“

Oslavující část Vily si vyměňovala zážitky na terase. „Když jsem uviděla tvou hlavu, myslela jsem, že mi praskne cévka,“ pravila nadšená Pavlína a emoce ukázal i Vladko: „Jo, jo, děcka. Normálně stojí život za prd, ale dneska je vcelku fajn.“ 

 

2. Duel Eva x Martin 

2. Duel Eva x Martin  - Obrázek 1 Foto:

Oslavy po návratu Evy z Duelu: 

VV4_20130913_VES0127 Foto:

Článek

2. Duel Eva x Martin  - Obrázek 8

V Duelu prohrál Martin! Jde domů!

Očekávání pátečního Duelu zaměstnávalo myšlenky všech našich VyVolených, a především těch, kterých se to osobně týkalo: Evy a Martina! Kdo si sbalil svých pět švestek? Martin!

Článek

Emil je zpet - Obrázek 6

Emil Zajac zaútočí na Vilu!!!

Nezapomenutelná postavička první řady reality show VyVolení je zpět! Emil Zajac obsadí Vilu a naši soutěžící se tak mohou rozloučit se zaběhnutým řádem i jakýms takýms klidem!

Článek

No to snad... To ne! Co to vidím! Foto: archiv

Thomasi, radši zůstaň ve Vile! Venku číhá šílená fanynka

Tak snad aby tam ve Vile zůstal Thomas co nejdéle. Jak jsme zjistili, čeká na něj venku šílená fanynka jménem Sandrita. Na soutěžícím Thomasovi nebezpečně ujíždí.

Článek

Režisér Jeffo Minařík

Režisér ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT: Stále máme čím překvapit!

Show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT 2013 startuje už v neděli 15. září! Co nového přinese tentokrát? Jak se taková show vyrábí a co je na ní nejtěžší? To vše nám v následujícím ...

Článek

Leoš Mareš s motorkáři

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT je tu. Leoš bude riskovat život!

Čtvrtá řada nejúspěšnější talentové show, která změnila životy mnoha lidem, je opět tady! ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje už tuto neděli na Primě!