El Nino chce domů. Depka, nebo taktika?

El Nino prý chce do Duelu. Vypalcují ho holky, tak jak chtěl? Foto: El Nino prý chce do Duelu. Vypalcují ho holky, tak jak chtěl?Foto: All

Přišel mezi posledními, a už přemýšlí o prvním Duelu. El Nina zjevně pobyt ve Vile moc nebaví. Úkoly plní, jen aby se neřeklo, cvičení mu nevoní a s blížícím se Zúčtováním dokonce začal přemlouvat ostatní, aby ho dnes večer „vypalcovali“. Co tím sleduje?

Známý moravský rapper zřejmě opravdu špatně snáší pobyt mezi čtyřmi stěnami. Je bez nálady, odmítá rappovat, a dokonce ani neocenil, když se Vilou rozezněla jeho písnička. Místo aby naživo předvedl ostatním, co dovede, ani se nepohnul a nasadil poker face. Opravdu je mu tak mizerně, nebo jen rozehrál zatím poněkud nepochopitelnou taktiku?

 

 

 

Rapper žebral o palce

Možná El Nino opravdu trpí klaustrofobií, z níž měl trochu strach už před Volbou. Vzhledem ke klidnému chování by mu to ale sotva někdo uvěřil. Spíš se jen snaží před nadcházejícím Zúčtováním trochu jinak rozdat karty, protože k nejkontroverznějším hráčům ve Vile zatím rozhodně nepatří. Či se snad pouze pokouší zjistit, co si o něm opravdu druzí myslí? Každopádně přemlouvání druhých věnoval spoustu času. Jeho nátlaku neunikla Nikol, poté ani Pavlína s Mirkou, zkrátka postupně obešel skoro všechny holky. Splní mu dnes večer během Zúčtování jeho přání?

Článek

Co nás čeká v září? Foto: thinkstock.com

Velký horoskop na září: Bude váš vztah pevný, odolá pokušení?

Přečtěte si, co vás čeká v lásce, vztazích, zdraví, nebo jestli se vám bude dařit ve finanční oblasti.

Článek

Energie do života! Foto: thinkstock.com

10 způsobů, jak se vypořádat se stresem

Naše celkové rozpoložení ovlivňuje ze čtvrtiny právě to, jak dokážeme zvládat stres. Co je pro to nejdůležitější?