Eva se rozhodla: Do Duelu s ní půjde Martin!

Druhý Duel - Eva versus Martin Foto: Druhý Duel - Eva versus MartinFoto: All

O dalších dvou soupeřích, kteří se utkají o možnost dalšího setrvání ve Vile VyVolených, je rozhodnuto. Eva si ve čtvrtečním přímém přenosu Výzvy zvolila za soupeře do Duelu Martina. Koho vrátíte svými hlasy do Vily? A kdo půjde domů? Hlasujte pro svého favorita až do zítřejších 20.15!

Dominantní Eva se s nikým a ničím nepáře, a tak už stihla řadu svých soupeřů proti sobě popudit. V úterním Zúčtování dostala šest palců. Soupeři jí vyčetli aroganci, násilné prosazování autority, nesnášenlivost… Její úhlavní nepřítelkyní se ve Vile stala Romana, s níž se střetla v několika velice bouřlivých ostrých hádkách. Proto také téměř 60 procent hlasujících v naší anketě předpokládalo, že Eva zvolí za soupeřku v Duelu právě ji.


Pavlína se uklidnila

Poté co Pavlína s Mirkou minulý týden přiznaly v přímém přenosu, že spolu již devět let žijí jako partnerky, a setkaly se ve studiu s Mirčinými rodiči, dočkala se konečně rodičovského požehnání i Pavlína. Dopřála jí ho moderátorka Tereza Pergnerová, která se vypravila za její maminkou a záznam rozhovoru s ní pustila Pavlíně alespoň na obrazovku. Přesto to bylo setkání sice jednstranné, ale velmi intimní, protože mu ostatní VyVolení nemohli přihlížet. Přes prosklené dveře sledovala Pavlínu po celu dobu zjevně vynervovaná Mirka, zvuk ale slyšet nemohla. Záleželo tudíž jenom na Pavlíně, co jí o matčině reakci řekne. A zdá se, že všechno dopadlo dobře.

Terezčino pozvání do studia přijaly Nikolina maminka a sestra

Terezčino pozvání do studia přijaly Nikolina maminka a sestra

Co vzkázala Nikol maminka?

 

Během večera plného překvapení pak Tereza myslela i na Nikol, jejíž maminku a sestru Danielu pozvala do studia. „Po tom, co předvedla, je těžké říkat, že je to hodná, chytrá holka, která se ráda baví. Ale je to tak," prohlásila její maminka. „Ale nerada se s někým přeřvává, toho se účastnit určitě nebude." Podle sestry by se měla Nikol obklopovat inteligentními lidi, s nimiž by si měla co říct. Takže vhodná by pro ni mohla být třeba Lucka. „Nikuško, prosím tě, už nepij," řekla jí do Zpovědnice maminka. „Tady se dneska jenom brečí," komentovala její uplakaný návrat do obýváku Pavlína.

Poté co jsme se mohli podívat na dvě tváře, které Eva předvedla během svého pobytu ve Vile, všichni VyVolení museli Terezce říct, koho by vyzvali do Duelu, kdyby dnes večer měli zelený šátek zúčtovaného. A pak už dostala Eva své tři minuty, aby zhodnotila své dosavadní působení ve VyVolených. Následoval verdikt - do Duelu s ní půjde Martin!

Kterého ze soupeřů podpoříte v Duelu? Hlasovat můžete tradičně přes internet nebo pomocí SMS.

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

 

Pro Evu posílejte
SMS ve tvaru EVA na tel. č. 906 02 03

 

Pro Martina posílejte
SMS ve tvaru MARTIN na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice
maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola
cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou
webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013
hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni
po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu na obrazovkách TV Prima v 18.00 hodin.

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.

Anketa

Hlasujte Kdo podle Vás vyhraje tento Duel? EVA nebo MARTIN?

hlasovat
hlasovat

reklama

DNES V TVAutosalon Foto:
20.15
Stanice právě nevysílá