Eva vydrží ve Vile všechno, jen když pak bude mít na právníka

Eva by z výhry dluhy nezaplatila, ale aspoň by měla na právníka Foto: Eva by z výhry dluhy nezaplatila, ale aspoň by měla na právníkaFoto: All

Dluží miliony, protože věřila kamarádce, která si z ní udělala bílého koně. Pokud by ve VyVolených vyhrála, měla by aspoň na zaplacení právníka.

Ve Vile budeš bez telefonu, internetu, televize… zvládneš to?
Nevím. Jsem závislá na telefonu, denně obvolám hodně lidí, věčně visím na drátě, takže jsem sama na sebe zvědavá. Další mou závislostí je internet, protože mám ráda přehled.

Co uděláš s těmi pěti miliony, pokud je vyhraješ?
Zaplatila bych si právníky, kteří by mi pomohli vyřešit starosti. Mám je díky jedné paní, která předstírala, že je moje kamarádka, a díky jejímu manželovi. Ráda bych to měla za sebou, ale bude to ještě nadlouho, protože on nadělal škodu všude, kde to šlo. Podle odhadu policie je to kauza tak na pět let a budu k ní potřebovat právníka, který samozřejmě něco stojí.

O jakou částku se jedná?
Dvě stě milionů. To je tak, když někomu věříte, myslíte si, že je kamarádka, a ona vám pak podělá záda. Tvrdili pak, že nemají peníze, takže všichni věřitelé naháněli mě, a navíc její manžel tvrdil, že jsem jeho přítelkyně. Úplně se mi otočil svět, mám teď jinak seřazené životní hodnoty než ostatní. Málem mě to dohnalo až k sebevraždě. Troufám si říct, že takových deset měsíců tu už jsem navíc.

Koho napadlo, abys šla do Vily?
Mě. Myslím si, že spousta lidí už v životě někomu naletěla stejně jako já, takže se ve mně najde. Jsem odstrašující případ, jít ve třiadvaceti letech dvě stě milionů do mínusu, to už je opravdu extrém. Pán si ze mě evidentně udělal bílého koně. Moje kamarádka v uvozovkách o tom věděla a pomohla mu dosadit mě do této role.

Čím se živíš?
Například teď jsem byla s kamarádkou jako asistentka produkce na natáčení pro jednu cestovní kancelář v Egyptě.

Máš přítele?
Je to trošku složitější. Byla jsem s ním dva roky, pak se se mnou rozešel, když jsem byla v nemocnici na kapačkách. Ale jsou věci, které dokážeš odpustit, a pak ty, které nedokážeš. Byla jsem dřív žárlivá, taková stíhačka. Když to pak ale nějaký chlap dělá vám, musíte mít zapnutou navigaci, aby neustále věděl, kde jste, tak vás to vyléčí. Bylo to jako když chodíš s ochrankou. Možná ještě horší. Takže jsem se vrátila k bývalému příteli a mám úžasný vztah s jeho rodinou. Jsem jeho první holka, byli jsme spolu dlouho a pořád nás to k sobě táhne.

Bude ti dnes večer fandit ve studiu?
Určitě, přestože není moc společenský. Je to nezkažený kluk z vesnice stejně jako já, nejspíš proto si tak rozumíme.

reklama