Fičák ve Vile: VyVolené čeká Super Duel. Domů půjdou hned dva.

Palce Foto: PalceFoto: All

Reality show VyVolení, to jsou silné emoce, vypjaté situace a atmosféra někdy tak dusná, že by se dala krájet. A to naši soutěžící ani netuší, co je čeká tento týden – bude to totiž masakr!

Boj začíná

Po minulém týdnu se mohlo zdát, že se rozbouřené vody soutěže rychle vrátí do normálu: nic však není dál od pravdy. Tento týden bude totiž opravdu speciální! Už zítra proběhne Zúčtování společně s Výzvou dohromady, a to samé si soutěžící zopakují tento týden ještě jednou, ve čtvrtek. Tenhle, důležitými rozhodnutími a osudovými kroky „natřískaný“ týden, zakončí exkluzivní Duel, během kterého budete právě vy rozhodovat o osudu hned 4 soutěžících! Dva totiž opustí Vilu nadobro!

Anulace Zúčtování a odchod Zdeny

Minulý týden byl pro soutěžící plný stresových situací: Zúčtování, během kterého obdržela nejvíc palců Zdena, bylo anulováno a Zdena byla vybídnuta k tomu, aby si okamžitě sbalila své věci a opustila prostory Vily. A proč se to všechno takhle zvrtlo? Štáb VyVolených jednoduše přestalo bavit její neustále fňukání, skuhrání a dožadování se odchodu z Vily a ze soutěže! Zdena se negativně stavěla k plnění úkolů, ve Vile vlastně jen jedla, pila, spala a kouřila. Takhle se ale soutěž o 5 milionů nehraje. Zdena si asi neuvědomila tu obrovskou příležitost, kterou vstupem do soutěže získala, a ani to, co by dali mnozí ostatní za to, být na jejím místě!

Kteří VyVolení si zaslouží bojovat o 5 milionů až do konce? A které byste tam už raději neviděli? Jejich osud bude v pátek pouze ve vašich rukou! Nezapomeňte se dívat na speciální Zúčtování a Výzvu už zítra ve 20:15 na Primě.

Anketa

Kdo podle vás získá v dalším Zúčtování nejvíce palců?

hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat
hlasovat

Článek

Poker face - Obrázek 5

Jak se bránit intrikám? Nejhorší metody ve Vile VyVolených!

Vila Vyvolených je džungle. Je to vlastně koncentrovaný svět nás ostatních. Poučme se z něj.

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

 

Článek

Obchodníci

Video: VyVolení obchodníci: Kdo by mohl jít do teleshopingu?

V rámci dne vlastních úkolů se naši VyVolení předháněli v originalitě, vtipu i akčnosti! Po pomerančovém úkolu Pavlíny a zoologickém úkolu Romany přišla na řadu Lucka! Ze ...

 

Článek

VV pomerančové hrátky

Video: Pomerančové hrátky!

V rámci dne vlastních úkolů vymyslela Pavlína úkol plný vitaminů! Hlavní roli totiž hrály pomeranče! Co s nimi naši soutěžící prováděli? Skoro všechno!

 

Článek

ZOO ve Vile

Video: Z Vily je zoo!

Štáb VyVoleným pravidelně dodává úkoly, které soutěžící s větším či menším nadšením plní. Teď si ale měli vymyslet úkoly vlastní! Kam až jejich fantazie sahá? Docela ...

 

Článek

Jazykolamy

Video: Na čem si VyVolení vylámali jazyky?

V reality show VyVolení jde samozřejmě především o chování jednotlivých soutěžících, ale i o to, jak umějí mluvit a přesvědčit diváky! V neděli si to měli zkoušet na ...

 

 

reklama

M.A.S.H. Foto:
08:10 08:50
10%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
Top Gear Foto:
07:45 09:15
32%
DNES V TV
20.15