Fotogalerie: Čtvrteční Výzva: Lucka plakala, Pepa se smál!

Výzva Eva x Pepa - Obrázek 14 Foto: Výzva Eva x Pepa - Obrázek 14Foto: All

Čtvrteční výzva byla opět velmi emotivní. Eva si volila soupeře do Duelu a pozvání do přímého přenosu přijala maminka naší milovnice zvířat ¬– Lucky! Jak to vše dopadlo?

Lucčino dětství

Sympatická a usměvavá – tak by se dala popsat Lucčina maminka, která se ve studiu během přímého přenosu rozpovídala o jejím dětství. Z rukávu sypala nejrůznější historky - například o tom, jak jí Lucka chodila pod okna nemocnice hrát na flétnu, aby se rychleji uzdravila, nebo o tom, jak si sestavovaly rozpočet na týden a, když něco málo ušetřily, vzaly psy na procházku a cestou zpátky si za odměnu koupily nanuka!

Půca

Náš štáb se rozhodl obětavé a kamarádské Lucce udělat radost a do Vily jí poslal dárek – jednoho z jejích psů: Půcu! Ta jí ze zásobovací místnosti skočila přímo do náruče a bylo těžké rozpoznat, kdo z nich dvou má větší radost! Z malinké a neuvěřitelně rozkošné Půcy měli radost všichni soutěžící a Lucka stěží zadržovala slzy!

Výzva

Během těchto chvil měla Eva stále ještě čas pořádně si své další kroky rozmyslet! Pak už ale došlo na lámání chleba a Eva nikoho nepřekvapila: do duelu si vzala Pepu aneb, jak jej ona sama nazývá, „vylízaný kelímek od jogurtu“. Během její řeči zaznělo mimo jiné i to, že nemá takové lidi, jako je on, ráda. Pepa se jí po celou dobu smál do obličeje, což jí dost naštvalo. Při rozhovoru s Vladkem mluvila o tom, jak jí vadí, že je tady Pepa jen chvíli a už je „chytrej jak rádio a vůbec neví, která bije“.

Již dnes večer uvidíme, jestli se Evě její rozhodnutí vyplatí! Sledujte Zprávy z Vily v 19:40 a Duel ve 20:15!

 Fotogalerie: Výzva

Výzva Eva x Pepa - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Ládíkův polibek

Video: Noc patřila Láďovi! Olíbal Lucku a málem i Nikol!

Pamatujete si na Láďu, když přišel do Vily? Byl uzavřený a řekl tak 5 slov za celý den…Postupem času se však náš Ládík otrkává a stává se z něj sebevědomý mladý muž! Včera ...

 

Článek

mrkvove-voodoo-screen

Vilu ovládla černá magie. VIDEO, ze kterého mrazí

VyVolení si pěkně zahrávali. Praktikovali voodoo a původně celkem nevinná zábava se zvrtla v něco, co by se podle některých názorů mohlo nepěkně vymstít.

 

Článek

No comment...

Erotika ve Vile: Všechno je jinak? Vladko olizoval Nikol bříško a Pepa zíral na Ládíka (VIDEO)

Ve Vile se konal striptýz. Ládík všechny pořádně překvapil odvahou. Ale to nebylo zdaleka všechno.

 

Článek

Setkání s matkou - tak tohle Vladko opravdu nečekal!

Rozhovor ve studiu: S matkou nemluvil Vladko několik let

Neobvyklé setkání se uskutečnilo v úterý večer v rámci Zúčtování ve studiu VyVolených. Vladko promluvil ze Zpovědnice se svou maminkou, kterou podle svých slov zhruba pět ...

reklama

Chalupáři Foto:
13:50 14:55
72%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
Simpsons Foto:
14:15 14:45
83%
DNES V TVSmrtonosná past 4 Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.50
DNES V TVZvláštní chůva Foto:
20.15
DNES V TVChirurgové - reprezent Foto:
22.20