Fotogalerie: Doutníkový dýchánek Pavlíny a Pepy

Doutníková scéna - Obrázek 17 Foto: Doutníková scéna - Obrázek 17Foto: All

Pavlína je po páteční prohře Mirky v Duelu s Thomasem zdrcená – „ztratila“ milovanou bytost a ještě navíc se vrátil nenáviděný soupeř. Její smutek ale občas prosvětlí i hezké chvilky – třeba ta, kterou měla s Pepou!

Během nedělního odpoledne a večera se měli naši VyVolení hodit do gala – obléknout plesové róby a smokingy, nahodit kožešinové štóly a nasadit luxusní šperky – hráli si totiž na Světáky! Upřímně řečeno: všem to obrovsky slušelo, dámské osazenstvo okamžitě prokouklo a z „holek od vedle“ se staly skutečné dámy! Ani pánové za nimi, co se týče vzhledu, nepokulhávali a dá se říct, že ještě nikdy nevypadali tak skvěle!

Dokonce i zhrzená Pavlína zažila příjemné chvíle – na úžasné pózy a grimasy, které předváděli s Pepou a doutníky před jedním ze zrcadel, se mrkněte v naší fotogalerii!

Fotogalerie: Doutníkový dýchánek

Doutníková scéna - Obrázek 1 Foto:

 Video: Denní rekapitulace

 

Článek

Svlékání

No tohle! VyVolení se svlékali jeden přes druhého

Napřed se cudně schovávali, teď ze sebe svlékali, co mohli? Proč VyVolení změnili názor? Přiměla je k tomu hravá Nikol.

 

Článek

Vladko a Romana si teď rozumí

Video: Vladkova hezká chvilka

Ve Vile to poslední dobou vře jako voda v hrnci – nechybí hádky, ostrá slova i hrubé urážení. Přes to všechno se najdou i hezké chvilky, nad nimiž až srdce usedá!

 

Článek

Vladko x Lucka  - Obrázek 1

Video: Vladko a Lucka hádka! A je to venku.......a to byl jen začátek!

Během pondělního dne se štáb reality show VyVolení rozhodl na čas předat otěže dvěma soutěžícím: Romaně a Vladovi. Ti ve Vile zastupovali štáb, ostatní byli „nakažení“ a ...

 

Článek

gangnam-style-screen

Video: Gangnam Villa style!

Naši VyVolení tráví čas různě – o víkendu to takhle rozbalili na světoznámý hit Gangnam style! Tak jsme vám z toho udělali klip! Co myslíte, měl by taky takový úspěch? My ...

reklama

Ohnivý kuře Foto:
20:15 21:30
31%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
20:00 21:10
60%
DNES V TV
20.00