Fotogalerie: Násilí ve Vile. Kdo dostal na frak?

Kurz sebeobrany - Obrázek 7 Foto: Kurz sebeobrany - Obrázek 7Foto: All

VyVolení měli nedělní den zasvěcený násilí. Na základě dopisu se měli Mirka a Thomas stát členy policejního týmu a ukázat ostatním, jak se bránit při případném napadení!

Ostatní VyVolení seděli a pečlivě sledovali, jak zareagovat v krizových situacích. Thomas ukazoval chvaty, které se naučil jako vyhazovač. Všichni se ale báli toho, že ve chvíli, kdy je někdo přepadne, tak si na to stejně nevzpomenou. Podle Mirky to bude pravý opak – prý je dobré, že to teď vidí na vlastní oči. Romana se svěřila se svým zážitkem a chtěla poradit, jak by se měla příště zachovat. Thomas radí dát loket na nos a zdrhnout… a nebo do rozkroku! Kdo koho „zmasakroval“ a kdo dostal pěkně na frak? Na fotky se mrkněte v naší fotogalerii.

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Denní rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

Kurz sebeobrany - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Hlavní téma: domácí násilí - Obrázek 17

Video: Macura ve Vile: Přednáška o domácím násilí a Eva v roli oběti!

Náš štáb se rozhodl VyVoleným nedělní den opepřit zajímavou návštěvou. Do Vily poslal Zdeňka Macuru, známého jakožto samozvaného ochránce Ivety Bartošové. Jak jej ...

 

Článek

S psychikou na štíru? Foto: archiv FTV Prima

Lucka ve Vile: Propukla závislost, nebo si jen vymýšlí?

Lucka pomalu není k poznání. Stejně ale pořád přemýšlí, co by mohla na svém vzhledu změnit. Jen se nudí, nebo se u ní začala rozvíjet nebezpečná duševní porucha?

 

Článek

Palce

Další Zúčtování již zítra: Kdopak půjde z kola ven?

Již zítra se v prostorách Vily odehraje další drama: už je to týden, co soutěžící rozdávali své palce, a další kolo Zúčtování se blíží rychleji, než by si většina z nich ...

reklama

Ohnivý kuře Foto:
20:15 21:30
31%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
20:00 21:10
49%
DNES V TV
20.00