Galavečer VyVolených již dnes na Primě ve 20:15!

První VyVolení - takhle to dívkám před léty slušelo při návštěvě divadla Foto: První VyVolení - takhle to dívkám před léty slušelo při návštěvě divadlaFoto: All

Mimořádnou událost v životě VyVolených zažijeme dnes večer v přímém přenosu. Do Vily se vrátí legendární soutěžící z doposud nejúspěšnější první české řady této světoznámé show. Dívejte se na TV Prima dnes ve 20:15!

Rosťa, Hanka, Kačenka, Honza, Petr, Regina, Wendy, Emil, Martin, Michal, Monika, Saša, Jindra, Věra, nebo dokonce první vítěz Vladko? Někteří se již dnes večer znovu vrátí do Vily VyVolených, aby si vyzkoušeli, nakolik se ta nová na Barrandově liší od Vily, z níž se nedobrovolně přesouvali s celou show na Slovensko před téměř osmi lety.

Pozvání od autorů show dostali sice všichni, otázkou však zůstává, kdo z nich opravdu dorazí. Možná se v té vylepšené Vile některým natolik zalíbí, že se rozhodnou zůstat v ní a ještě jednou si zahrát o milionovou výhru. Utkají se ve Volbě do Vily Emil, Petr a Vladko, nebo ještě někdo další? Jak to dnes večer dopadne? Nenechte si ujít dnešní přímý přenos, který startuje na Primě v hlavním vysílacím čase ve 20:15!

Další informace čtěte zde:

reklama

Mr. & Mrs. Smith Foto:
21:40 00:15
41%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Gigolové I Foto:
22:15 22:45
90%