Hysterickou Romanu vyhnali na terasu

Tentokrát Romanu uklidňovali Martina a Lucka Foto: Tentokrát Romanu uklidňovali Martina a LuckaFoto: All

Další hysterický záchvat gigantických rozměrů popadl Romanu hned po úterním Zúčtování. A byl tak intenzivní, že ji VyVolení velmi razantně požádali, ať si jde řvát ven. Její averze vůči Evě se totiž stále stupňuje a Evina sebemenší poznámka ji dohání k nepříčetnosti.

Dva kohouti na jednom smetišti se nesnesou a totéž zjevně platí i pro představitelky něžného pohlaví. Dominantní Eva a razantní Romana spolu zkrátka ve Vile nedokážou vyjít. Obě se považují za silné hráčky a střídavě na sebe ječí jako žižkovské domovnice na dvorku.

Tentokrát s Romany dotklo, že se Eva údajně navezla do její rodiny a do její dcery. Ječela tak, že ji ostatní vyhnali na terasu, kde ještě nějakou chvíli vydržela hystericky pokřikovat. Tentokrát se jejího uklidňování ujali neustále pozitivně naladěná Lucka s Martinem. Podívejte se, jak řádila:

Sledujte Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40!

Nenechte si ujít Rekapitulaci na Prima love ve 21.20!

Další Výzva v přímém přenosu na Primě ve čtvrtek ve 20.15!

Článek

Romana se po Zúčtování vyřádila na Evě. Půjde s ní ve čtvrtek do Duelu?

Po Zúčtování: Ve Vile dusno jako v prádelně

Už to není dovolená. Druhé Zúčtování konečně proběhlo opravdu podle pravidel. Padala slova kritiky. Vyslechnout si nepříjemnou pravdu před celým národem není příjemné. ...
Atmosféra po 2. Zúčtování - Obrázek 1 Foto:

Článek

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT startuje už 15. září 2013

Talent startuje už 15. září. Podívejte se na super upoutávky!

Už se to blíží! V neděli 15. září ve 20.15 startuje na Primě další ročník megaúspěšné talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT.

Článek

Zúčtování

V Zúčtování dostala nejvíc palců Eva!!!

Úterní večer byl pro VyVolené opět zlomový! Museli se rozhodnout, koho už mezi sebou nechtějí! A kdo dostal nejvíce palců? EVA!!!

Článek

Poslední záběry kamery

Koho Mirkův odchod zasáhl nejvíc?

Vyloučený Mirek sice porušoval pravidla jako na běžícím pásu, zřejmě si to ale vůbec neuvědomoval. Definitivní trest ho proto pořádně zaskočil. Odchod z VyVolených ho ...
Mirek si právě vyslechl verdikt štábu Foto:

reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
11%
Top Gear Foto:
17:05 18:15
68%
Ohnivý kuře Foto:
17:25 18:45
26%