Jafarův dopis od srdce: Eva byla paf!

Eva si čte dopis - Obrázek 3 Foto: Eva si čte dopis - Obrázek 3Foto: All

Po včerejším Duelu přišel za Evou Honza s tím, že pro ní něco má. Byl to dopis od Jafara, který pro ni napsala a svěřil ho Honzovi, aby ho dal Evě v případě, že vypadne. Sice jí ho měl dát po týdnu, ale Honza jí ho ukázal už včera. Co v něm bylo a jak to na Evu zapůsobilo?

Ahoj Evi ,

 pokud tento dopis čteš, znamená to, že už jsem na svobodě. Doma a v reálném životě. Prosím přečti to až do konce a pokus se mne pochopit. Doufám, že už se na mě nezlobíš. Rád bych ti řekl pár věcí, ale nebyla na to nálada a možná nebude ani čas. Za prvé: tebe jsem nikdy z mladou blbou čubičku nepovažoval, věř mi to nebo ne, je to tak, tato slova jsem vyřkl k Lucce a k Niki, a to v afektech a rozčílení. Na Niki jsem opravdu nekousal to: ,,já musím být vždycky za každou cenu první". Podobné ambiciózní dívenky nehledící vpravo vlevo nemůžu. Obě dvě mi několikrát vyčetly, že jen ležím na kanapi, zatímco v inkriminované době dělaly totéž. Dále dělení na zasloužilé a nováčky, co nic nedokázali, opravdu nepotřebuji poslouchat. „Mazárnu“ na mě zkoušeli už na několika místech – vždy neúspěšně. My máme více energie, vy zase dlouhodobější sledovanost, a tedy i možná větší „fantým“.

 Za druhé: opravdu jsem netušil, že tím naším rozhovorem v ložnici tě můžu nějak rozčílit. Teorie o hlasech pro toho či onoho je fakt jen teorie a nějak logická úvaha vycházející z předpokladů. Rozhodně to neměla být žádná urážka žen v soutěži, přímo naopak. Trochu jsem tím zanadával na fakt, že to máte těžší v reálném životě i v soutěži. Nevím, čím vším dalším jsem se tě dotknul. Považoval jsem celou rozmluvu za pokec o společných známých. Nezávazné pindání. Proč si sakra svoji nelibost nedala najevo. Určitě bych reagoval - buď vysvětlil, nebo aspoň dál nereagoval.

 Za třetí: vyčítáš mi laxní přístup k plnění úkolů, myslím, že tu nejsem zdaleka jediný, kdo k nim nepřistupuje se stoprocentní energií. Pokud si pamatuji, tak přímo tobě bylo něco podobného vyčítáno. Z mého pohledu neoprávněně. Prostě člověku to buď jde, nebo nejde. Bohužel jsem zjistil, že můj věk s sebou nese nejen fyzické, ale i psychické - už se neumím tak odvázat a kravit naprosto kdykoliv a kdekoliv. Tak jako třeba ještě před čtyřmi nebo pěti lety. Prostě to nejde sorry.

 Za čtvrté: jsi jedna z mála ze zdejších mých spolubydlících, které jsem chtěl po soutěži vyhledat a občas se s nimi zkontaktovat. Ve tvém případe ne proto, že bych tě chtěl nějak balit či něco podobného, i když jsi opravdu pohledná dívka, ale proto, že tě považuji za fajn ženskou. Která si sice občas chová jako fiflenka z vesnice, ale když o něco jde, tak drží ústa a krok a dělá to, co je potřeba.

 Velmi mě překvapuje zdejší chápání problémů vyplývajících ze zdejšího soužití a jejich řešení, ale přisuzuji to prostředí a tomu, že jste tu fakt dlouho, ale to fakt rozebírat nechci.

 Tímhle se pomalu dostávám ke konci. Venku ti asi zkusím napsat po sociální síti a uvidíme, co bude dál. Tohle jsem napsat musel, abych to vyřešil sám se sebou, protože jsem slušný člověk a rovnej chlap. Myslet si o tom ale samozřejmě můžeš, co chceš. A tebe si fakt vážím a mám tě rád.

 Držte se tu a good luck Jafar

 

P.S. až budeš venku, schválně se koukni na můj Duel s Niki (8.díl)možná budeš překvapená mojí odpovědí na Terezčinu otázku,komu a proč přeji výhru. J.

 

P.P.S. Pls,byl bych rád,kdyby se tenhle dopis nedostal na veřejnost,považuji jej za důvěrný.Bohové o něm vědí, ale doslovný obsah neznají. J.

 

Eva dopis od Jafara četla několikrát za sebou a nevěděla si s ním rady. Nakonec prohlásila, že ten dopis její názor na Jafara nezměnil a že z ní má určitě udělat tu špatnou a má vyvolat v lidech to, že ho odsoudila za něco, co on nebyl. Zároveň nevěří tomu, že jí nechce balit a tvrdí, že jí ve Vile balil několikrát...

 

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Speciálu v 18:00 a Denní rekapitulaci ve 22:20 na Prima Love!

Fotogalerie: Eva si čte dopis

 

Eva si čte dopis - Obrázek 1 Foto:

Anketa

Myslíte, že byl dopis od Jafara myšlen upřímně, nebo má pravdu Eva?

 

Článek

Otázky na Vladka - Obrázek 6

Video: Hádka: Vladko proti všem!

V dopise, který obdrželi VyVolení v pátek večer, stálo: Vladko má problém se sebeovládáním. Udělejte mu terapii! Jak si myslíte, milí diváci, že tohle mohlo skončit? Že ...

 

Článek

Hra na vězení - Obrázek 3

VyVolení mají vězeňský režim! Dostali víkend natvrdo!

Vila VyVolených se jako mávnutím proutku změnila z odpočinkového domu na tvrdé vězení! Jak to soutěžící snášejí? No, moc dobře ne!

 

Článek

Jafar

Jafarova Pandořina skříňka: Co na sebe prozradil?

Jafar je i po tak krátké době, kterou ve Vile strávil, velmi kontroverzní postavou. Ač se to zpočátku nezdálo, s mnoha soutěžícími si prostě nějak nesedl a většina jej ...

 

Článek

vítěz-duelu

V 9. Duelu skončil Jafar! Vrací se Lucka!

Páteční večer je už neodmyslitelně spjat s Duelem a s odchodem jednoho ze soutěžících 4. řady VyVolených „na odpočinek“. Dnes soutěž opustil Jafar!!

 

Článek

9. Duel Lucka vítěz

9. Duel: Jafar zpět nechtěl, Lucka se málem zhroutila!

Páteční Duel byl opět napjatý k prasknutí a velice těsný rozdíl na grafu diváckých hlasů atmosféru nijak neuklidňoval! Nakonec se do Vily vrátila Lucka a domů šel Jafar! ...

 

 

 

 

reklama

Stanice právě nevysílá
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Stanice právě nevysílá
DNES V TV
20.00
05:10 06:05
88%
Stanice právě nevysílá