Jak se VyVolení prodávali a co by si poradili?

VyVoleni rady  - Obrázek 5 Foto: VyVoleni rady - Obrázek 5Foto: All

Ve Vile už zbývá posledních 6 soutěžících a ti musejí bojovat o přízeň diváků každý den. Možná, že si to ale stále neuvědomují! Proto si měli připravit minutový reklamní spot, v němž by nejlépe prodali sami sebe jako budoucího vítěze!

Lucka: Reprezentuje ve Vile všechny spáče, lidi, co se rádi válí, kuřáky, ty co se rádi napijí. V neposlední řadě říká, ať se holky nebojí jíst.

Vladko říká, že před diváky stojí, není to minulost, ale rok 2013, ač slýchává dost často, že do Vily nepatří, lidé si ho zvolili. Ví, že má kladné a negativní stránky, myslí, že převládají ty pozitivní. Bude bojovat do poslední chvíle.

Pavlína se představuje jako VyVolená Pája, je to fenečka, krásná milá, přítulná, zaručeně diváky zahřeje, je teplomilná. Jestli Pavlínu chcete, pošlete ji do finále.

Honza zdraví všechny své diváky a děkuje, že ho poslali z Duelu zpátky do Vily, tam si to přišel užít, nic nehraje, nepotřebuje hereckou školu. Užívá si každou minutu, nenudí se, s lidmi vychází, neválí se, posiluje.

Romaně venku říkají šílená Romana, to ukázala, je hysterická, vztahovačná, myslí na ostatní více než na sebe, v určitých situacích je sobec.

Eva není zbytečná ve Vile, občas vybouchne, její hlášky jen tak nezmizí, občas umí být ostrá, je blázen.

Poté měli VyVolení jakoby vystoupit ze svého těla a před zrcadlem v koupelně se zkusit na sebe podívat z pohledu diváka.

Lucka si radí: mluviti stříbro, mlčeti zlato. Diváci o ní nemusí vědět všechno.

Vlado si radí, že by se měl více kontrolovat, neměl by vybuchovat kvůli každé prkotině, ale má to prostě v krvi. Měl by víc krotit emoce, ale někdy se to prostě nedá.

Romana si radí, aby si to užila, protože ve Vile dlouho už nebude.

Honza si radí, aby byl upřímný, aby lidem říkal, co si myslí, aby si to užíval a bavil se.

Pavlína si radí, aby byla tvrdší, občas se pohádala, více se smála a nebyla naivní.

Eva si radí, aby začala něco dělat se svými mozkovými závity, protože se 3x vrátila z Duelu a je tu možná šance vyhrát a porazit krále Vladka.

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve 20:15 na Primě v Zúčtování a Výzvě dohromady a Vile živě ve 21:50 na PrimalLove!

Fotogalerie: VyVolení rady

VyVoleni rady  - Obrázek 1 Foto:

Článek

Honza odmítá, že by v pornu hrál

Honzova matka brání syna: „Není žádný pornoherec!“

Soutěžící 4. řady VyVolených se objevují na televizních obrazovkách už několik měsíců a stali se tak známými tvářemi, kterými se zabývá i český bulvár. Na našeho Honzu ...

 

Článek

osahavac-primary

Video: Vlado osahával „broskvičky“

Vladko měl v neděli ve Vile zajímavý úkol, který by mu možná leckterý muž záviděl: měl poslepu měl poznat holky jen podle nohou!

 

Článek

Thomas a fanynky Foto: facebook

Thomas už balí kufříček. Víme, kdy se vrátí zpátky do Vily

Vladkova noční můra se vyplní ve čtvrtek. Thomas se objeví ve Vile večer a zdrží se do pátku. Svým fanouškům vzkázal, že je to sice krátká doba, ale pokusí se je ...

 

Článek

Palce

Dnes večer Zúčtování i Výzva: To bude masakr!

Pokud si naši soutěžící mysleli, že doposud zažívali ve Vile perné chvilky, tento týden je vyvede z omylu! Zatím to totiž byla „brnkačka“, ale teď se ukáže, kdo má jaké ...