Jak to Honza má? Je na holky nebo na kluky?

VV Honza: jak to má? Foto: VV Honza: jak to má?Foto: All

Honza a Vladko, jediní dva muži ve Vile, se musejí kolem holek hodně otáčet! Je pravda, že toho testosteronu je tam pomálu! Vladko rozpoutal dokonce zajímavou debatu na téma: Honza = gay!

Honza je jediný muž heterosexuál ve Vile, a i když se moc iniciativně neprojevuje a mnohdy se autoritativněji a rozhodněji projevuje Vladko, stále je jediným samcem on!

Navíc se oba muži navzájem moc nemusí: Honza Vladka pravidelně označuje u zúčtovací tabule a bere ho jako silného soupeře, Vladko už několikrát prohlásil, že k Honzovi nic necítí a vlastně ho nijak nevnímá! To, že Honza využije jakoukoliv příležitost, aby proti Vladkovi někoho poštval, je už vedlejší!

Na druhou stranu Vladko rozpoutal zajímavou debatu, a to když si povídal s Pavlínou: přišla totiž řeč i na to, že Honza by mohl být na kluky! To samé říkala už i Zdena! Jak je to mohlo napadnout? Všichni se shodli na tom, že existují určité náznaky, podle nichž by se tahle varianta mohla nabízet! Někdy to prý vypadá, že už jde Honza „na věc“, ale těsně předtím uhne a stydí se! Vladko říká, že úplně stejně to měl do svých 23 let!

 Že by se z Honzy, který se prezentuje jako velký nadsamec a lovec žen, jenž nemá o pozornost žen nouzi, vyloupl gay? Nebo že by si díky stresu ve Vile konečně uvědomil svou orientaci? Nebo jsou to jen plané řeči lidí, kteří už nemají co řešit, a tak řeší sexuální orientaci svých spolusoutěžících?

Těžko říct! Uvidíme, jak se Honza vyvrbí!

Nezapomeňte nás sledovat už dnes v extra Zúčtování a Výzvě v jednom ve 20:15 a ve Vile živě na Prima love ve 21:50!

Článek

VV ženy ovládly muže

Video: Vilu ovládly ženy! Muži museli sloužit!

Emancipace ve Vile je opravdu hodně daleko! V úterý dokonce ženy ovládly Vilu! Muži jim museli sloužit! Není však služba jako služba!

 

Článek

Palce

Další Zúčtování již dnes! S Výzvou dohromady!

Poslední úterní Zúčtování bylo plné neočekávaných situací a překvapivých zvratů! Například: nejvíce palců dostala Zdena... a byla ze soutěže vyhozena ještě téhož večera! ...

 

Článek

Regina a Romana se baví o sexu

Video: Romana s Reginou řešily sex!

Některá přátelství ve Vile jsou prazvláštní, některá nejspíš vydrží navždy, některá mají naopak jepičí život. Společnou řeč ale najdou asi všichni. Třeba Romana s Reginou! ...

 

Článek

vladko-honza

Video: Žhavý sexy tanec...tentokrát kluků!

Honza s Vladkem museli za trest zatančit naší tanečnici-profesionálce Regině! Jak u toho vypadali? A jak jejich kreace zhodnotila sama Regina?

 

Článek

Nikol a Honza - Obrázek 11

Nikol a Honza: Láskyplné loučení?

Poté, co Nikol ztratila v Duelu s Evou Pepu, padl jí do oka Honza. Na souboj před kamerami ho ale vyzval ve čtvrtek Láďa, a tak nejhezčí VyVolené už zase hrozí, že zůstane ...

 

 

 

 

reklama

Top Gear Foto:
10:15 11:20
14%
DNES V TVHellboy 2: Zlatá armáda Foto:
20.00
DNES V TVŽiví mrtví Foto:
22.40
Alexander Hemala Foto:
10:20 11:25
13%
DNES V TVCizinka Foto:
22.20