Jedeme do finále. Co VyVolené čeká?

Palcování - logo Foto: Palcování - logoFoto: All

Co budou tři VyVolení dělat sami celý týden? Romana, Pavlína a Vladko si to neumějí představit. Netuší totiž, že je čeká pořádně dynamická nálož adrenalinových událostí a zážitků. První fičák zaduje již dnes večer – do Vily dorazí na velkou party všichni exVyVolení!

Již sobota byla plná zážitků včetně Reginina odchodu z Vily, a to ještě zdaleka není konec. Večer totiž přivede Petr Zvěřina do Vily všechny vyvolené, aby s finalisty oslavili svou účast v nejsledovanější reality show a připomněli si všechny společné zážitky, ty dobré a třeba i ty trochu horší. Možná se potvrdí nějaké přátelství, možná si leccos vyříkají a třeba dojde i k nějaké té výměně názorů. V reality show VyVolení je přece možné úplně všechno. Chybět bude zřejmě jen Regina, která odcestovala domů na Moravu, a El Nino. Ale to se ještě uvidí… Chcete být přitom? Sledujte online přenosz Vily na našich webových stránkách!

Ani v následujících dnech se tři ‚sirotci‘ rozhodně nudit nebudou. V úterý budou muset absolvovat poslední, ale zato nejtěžší Zúčtování za celou dobu soutěže - přímý přenos startuje 26. listopadu ve 20:15.
Pošlou jednoho ze svého středu do Malého finále, které televize Prima odvysílá v přímém přenosu ve čtvrtek 28. listopadu ve 20:15. Jeden ze trojlístku čekatelů na pohádkových pět milionů korun si v něm vybojuje postup do Velkého finále.
A pak už to přijde – poslední dva soutěžící si to rozdají ve Velkém finále v pátek 29. listopadu ve 20:15, samozřejmě opět v přímém přenosu na Primě, o vysněnou výhru, které obětovali téměř sto dní života. Kromě toho ale soutěžící do té doby čeká ještě řada záludných úkolů, překvapení a tu a tam možná i trápení. Sledujte VyVolené a nezapomeňte hlasovat pro svého favorita – jedeme do finále!

 

Co je nového ve Vile? Dívejte se na Denní rekapitulaci na Prima Love ve 22:20!

Vyřazená Lucka bude hostem Agáty Prachařové v Noční show, již zítra na Primě ve 23:10!

Článek

Regina odchod

Regina opustila Vilu, Vladko na svobodě

Téměř čtyři celé dny prožila svérázná Regina ve Vile jako host a během té doby málem připravila Vladka o rozum. Sobotní podvečer mu konečně přinesl úlevu – Regina si ...

Článek

Pro Reginu Pavlína připravila bezmasou porci

Dámský souboj v kuchyni

Kuchařský souboj vyvolených dam byl téměř dobrodružný. V kuchyni se utkaly vegetariánka Regina, antihospodyňka Lucka a začátečnice Pavlína s jedinou zkušenou hospodyní ...

Článek

K snídani Vladko upekl čerstvé slané a sladké šátečky

Video: Vladkovy šátečky a velký úklid

Přípravu snídaně dostal za úkol v rámci soutěže Prostřeno Vladko, nejdřív si ale musel vygruntovat kuchyň. Na náladě mu to moc nepřidalo. Navíc Regina jeho ranní menu odmítla.

K snídani Vladko servíroval čerstvě upečené šátečky. Podívejte se na video:


Článek

Při sledování pořadu Prostřeno šli televizní soutěžící Lucce děsně na nervy

VyVolení měli Prostřeno

Populární primácká show Prostřeno se přestěhovala na den do Vily VyVolených. Do soutěže se zapojili všichni včetně Reginy, a aby se zase VyVolení moc nepřejedli, každý ...

Článek

Párty sobota

Vilu čeká megaparty! Přijdou exVyVolení... a bude se pařit!

Také se vám zdá, že je posledním čtyřem VyVoleným naše Vila příliš velká? Nám ano! Už v sobotu se tak zaplní až po okraj: na velkou party dorazí většina exVyVolených 4. ...

reklama

Komisař Rex I Foto:
13:35 14:35
86%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
13:55 14:55
53%
DNES V TV
20.00
Simpsons Foto:
14:15 14:45
39%