Video: Vězení ve Vile – jediná Regina na jedničku

Vězení den druhý - Obrázek 4 Foto: Vězení den druhý - Obrázek 4Foto: All

Vězeňský víkend dal VyVoleným pořádně zabrat. Opravdu na jedničku však splnila všechny úkoly jenom divoká Regina, od níž by to vzhledem k její povaze sotva někdo čekal. Zato Eva odmítla hrát, i kdyby měla být vyloučena ze soutěže.

Večerka ve 22 hodin, budíček už před šestou ráno. A teplá voda poteče jenom 15 minut! Vězni to zkrátka nemají lehké ani ve Vile VyVolených. Zatímco první den byla Regina bachařkou, v neděli oblékla vězeňský mundúr a okamžitě se rozhodla, že to dá bachařům Vladkovi a Romaně pořádně sežrat. Svou rebelii rozjela tak věrohodně, že se Romana začala bát, aby ji fyzicky nenapadla.

Romana vypadla z role

Ostravská baculka úplně vypadla z role a začala brát Regininy invektivy vážně. Byl z toho pořádný mazec, při němž Romana sotva lapala po dechu, zatímco ji Regina s úsměvem častovala urážkami. A když se měla upevnit morálka šťárou a úklidem, slzy vstoupily do očí i Vladkovi. Nechápal, proč právě tímto způsobem by měl upevňovat svou autoritu. Takovéhle bachaře kdyby měli ve Valdicích, dávno by zely stěny věznice prázdnotou.

Kdo zapomněl hrát

Regině se podařilo něco neuvěřitelného – úžasně všechny stmelila, takže pro ně bude jen velmi těžké navzájem se dál „palcovat“. Navrhla přepadnout bachaře a svázat je, tenhle plán jí ale nevyšel. Kromě ní hráli Pavlína, Honza i Vladko, Lucka vymyslela úžasný způsob útěku a nebylo snadné ji objevit. Regina dokonce napsala dozorcům dopis: "Milí dozorci, protože vás mám ráda, napíšu pravdu… Vězeň utíká, dozorce chytá, to je pravda, u úkolu se má přemýšlet.“ A pak že to nepůjde. Jen Romana, Eva a Zdena dál přeskakovaly ze hry do reality a kazily scénář.

Vězení den druhý - Obrázek 1 Foto:

Co je nového ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Koho VyVolení už dál mezi sebou nechtějí? Sledujte v přímém přenosu další Zúčtování zítra v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Článek

Modroočka, nebo hnědoočka?

Regina z VyVolených má nové oči! Líbí se vám hnědé, nebo modré?

Barevné čočky jsou momentálně módním trendem, to ví i Regina. Ženy jich mohou mít několik, aby je mohly volit k barvě svého oblečení.

Článek

Regina otestovala Romaniny nervy a nastal mazec

Video: Pravda do očí? Romana touží po pomstě!

Jaká Romana je a jak vypadá? To shrnula velmi pragmaticky Regina. Navíc to řekla baculaté Ostravance do očí, čímž ji k smrti urazila. Romana se třásla vzteky, slibovala ...

Romana neustála Regininy invektivy při hře. Podívejte se na video:


Článek

Fanoušek - Obrázek 3

Video: Vladko bez křesla? To nepřipustím!

S těmito slovy dorazil k Vile VyVolených na Barrandově Vladkův skalní fanoušek. Sledovat svého oblíbence, jak se trápí bez svého oblíbeného houpání v křesle, mu působí ...

Poprava Vladkova křesla - Obrázek 1 Foto:

Vladkovo křeslo skončilo opravdu smutně. Mrkněte na video:


Článek

vladko-regina-na-verande

Vladko a Regina: Kdy to bouchne?

Staré spory s Reginou vězí ve Vladkovi jako hlad v hubené koze. Zatím se stále drží a na její sarkastické poznámky vůči druhým nereaguje. Jak dlouho vydrží?

Článek

Vězení: Den druhý - Obrázek 3

Video: Vězni ve Vile se bouří!

Vězeňský víkend dává našim soutěžícím pěkně zabrat! Až doteď byla pro ně cesta soutěží jako procházka růžovou zahradou, teď ale nastal jiný režim!

Vězení den první  - Obrázek 1 Foto:

Vzpoura vězňů dala bachařům pořádně zabrat. Koukněte na video:


Článek

Regina před a po

Regina včera a dnes. Opravdu se změnila?

I když je o osm let starší, vypadá stále skvěle. Divoká Regina Holásková z první řady VyVolených, která vstoupila do Vily jako regulérní soutěžící na divokou kartu, ...

Regina nyní - Obrázek 1 Foto:

Regina první řada VyVoleni - Obrázek 1 Foto: