Jsou tři a jsou žhaví! Který z těchto mladíčků půjde dnes do Vily?

Kdo z nich půjde do Vily? Foto: Kdo z nich půjde do Vily?Foto: All

Dnes večer prostory Vily obohatí nový soutěžící! VyVolení sami budou rozhodovat o tom, kdo zvítězí v improvizované Volbě. Kdo jim bude nejvíce sympatický a koho mezi sebe nepustí? Uvidíme už dnes večer!

V rámci dnešního přímého přenosu a večerní Výzvy bude probíhat další Volba, během které se rozhodne, kdo bude novým soutěžícím ve hře o 5 milionů korun. Tentokrát však nebudou rozhodovat televizní diváci, ale jejich osud zpečetí sami soutěžící: všechny tři adepty uvidí ve studiu, budou mít možnost zhlédnout jejich medailonky i pozorovat chování ve studiu a pohotovost jejich odpovědí!

 

 

Kterého ze tří mladíků do Vily nakonec povolají?

Jan

 

 

 

 

Třiadvacetiletý Honza je ze Sokolova a pracuje jako barman, miluje jízdu autem, steaky a jako svou první dovolenou v životě by měl pobyt ve Vile.

 

 

 

 

Zdenek

 

 

 

 

Dvaadvacetiletý Zdenek z Vysokého Mýta miluje hokej, pracuje v herně a je čerstvě zamilovaný: s přítelkyní je 1 měsíc. Má rád sladké a plánuje žít v Praze.

 

 

 

 

Ettore

 

 

 

 

Dvacetiletý Ettore je poloviční Ital z Prahy. Je věřící, má rád čokoládu a fotbal a rád se dobře oblékne. Hledá akční partnerku, on sám totiž prý pořád něco dělá.

 

 

 

Kterého mladíčka byste si přáli do Vily vy? A kdo z nich se tam vážně dostane? To vše uvidíte už dnes večer ve 20.15 na Primě!

Anketa

Koho byste si přáli mít ve Vile?

hlasovat
hlasovat
hlasovat

Video: Upoutávka na denní rekapitulaci

 

Video: Upoutávka na Noční show

 

Článek

Thomas si musí vše pořádně rozmyslet

Výzva již dnes večer: Na koho to slovo padne?

V úterním Zúčtování dostal nejvíce palců Thomas – to už je známá věc! Co nevíme, je to, koho si dnes večer zvolí za svého soupeře do Duelu! Jasno budeme mít už za pár hodin!

 

Článek

VV palcování Románská republika

Video: Vladkoland x Románská republika. Kdo s koho?

Středeční den byl v duchu souboje dvou států: Vladkolandu a Románské republiky. Oba státy si mimo jiné musely nakreslit svou vlajku a vymyslet slova své vlastní hymny, ...

 

Článek

Thomasova hromadná koupačka - Obrázek 7

Fotogalerie: Thomasova hromadná koupačka

Thomas je už několik dnů bez Zdeničky a moc se mu stýská. Naši VyVolení ho během pondělní noci v rámci úkolu pořádně vykoupali. Ne ale slovně, nýbrž ve skutečné vaně!

 

 

reklama

Ohnivý kuře Foto:
20:15 21:30
61%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
20:00 21:10
89%
DNES V TV
20.00