Koho Mirkův odchod zasáhl nejvíc?

Poslední záběry kamery Foto: Poslední záběry kameryFoto: All

Vyloučený Mirek sice porušoval pravidla jako na běžícím pásu, zřejmě si to ale vůbec neuvědomoval. Definitivní trest ho proto pořádně zaskočil. Odchod z VyVolených ho mrzel, budou mu prý chybět lidi ve Vile. A komu nejvíc bude chybět on?

Co bylo tou pověstnou poslední kapkou, kterou pohár trpělivosti štábu definitivně přetekl? Navzdory varování a důkladné instruktáži, jak má Zúčtování VyVolených vypadat, kterou názorně provedl ve Vile vzápětí po tom první superboss Petr Zvěřina, si Mirek nedal říct. Zvolil úplně stejnou metodu, díky níž se do Duelu dostal El Nino, a začal ostatní VyVolené jednoho po druhém přemlouvat, aby mu dali palec. Když k tomu přidáme jeho předchozí průšvihy – sečteno a podtrženo, už toho bylo moc!

Poslední půlhodina

Podle pravidel show nenechala moderátorka Tereza Pergnerová provinilce ani vydechnout. Po oznámení „rozsudku“ dostal posledních 30 minut ve Vile na to, aby si posbíral svých pět švestek, a pak šupem domů. VyVolení tomu nemohou uvěřit. Romana si myslela, že Mirka poslali domů proto, že řekl v přímém přenosu sprosté slovo. Ostatní jí vysvětlili, že jeho provinění byla vážnější.

Mirek si právě vyslechl verdikt štábu Foto:

Vladko obhájce

Bez problémů pochopil rozhodnutí štábu Vladko, i když takový zákrok v první řadě VyVolených na vlastní kůži nezažil. A snažil se ho ostatním vysvětlit. Mirkovo vyloučení ze show snad nejvíc mrzelo Mirku. Eva ho zase na poslední chvíli nabádala, aby venku využil každé situace, která se mu nabídne. Jeho odchodu zalitoval i Martin, přestože je podle svých slov tvrdý člověk. Přesvědčení, že je to jen další hra, vydrželo nejdéle Thomasovi. Mirkovu definitivnímu odhodu neuvěřil ani poté, co za ním zaklaply dveře.

Nenechte si ujít Zprávy z Vily na Primě v 19.40!

Co je nového u VyVolených? Sledujte Rekapitulaci na Prima love ve 22.20!

Koho si Eva vybere do Duelu? Dívejte se na druhou Výzvu ve čtvrtek 12. září na Primě ve 20.15!


Článek

Mirek - Obrázek 1

Pravidla ve Vile se dodržovat musí! Mirek na to doplatil!

Dnešní večer měl být „pouze“ ve znamení Zúčtování, bohužel pro jednoho ze soutěžících nezůstalo jen u toho! Za neustálé porušování pravidel musel Vilu opustit Mirek!

 

Článek

Romana se po Zúčtování vyřádila na Evě. Půjde s ní ve čtvrtek do Duelu?

Po Zúčtování: Ve Vile dusno jako v prádelně

Už to není dovolená. Druhé Zúčtování konečně proběhlo opravdu podle pravidel. Padala slova kritiky. Vyslechnout si nepříjemnou pravdu před celým národem není příjemné. ...
Atmosféra po 2. Zúčtování - Obrázek 1 Foto:

Článek

Zúčtování

V Zúčtování dostala nejvíc palců Eva!!!

Úterní večer byl pro VyVolené opět zlomový! Museli se rozhodnout, koho už mezi sebou nechtějí! A kdo dostal nejvíce palců? EVA!!!