Komu z VyVolených se vymstí jeho chování? Sledujte Zúčtování už dnes

Zdena Regina a maminky ve Vile - Obrázek 3 Foto: Zdena Regina a maminky ve Vile - Obrázek 3Foto: All

Týden se sešel s týdnem a je tu zase Zúčtování. Kdo koho ve vile štval? Kdo dá komu palec? A kdo nakonec negativní palců získá nejvíc? Nezapomeňte se dnes večer podívat na Zúčtování VyVolených. Od 20.15 na Primě.

Minulý týden byla ve vile pěkná divočina. A že se bylo na co koukat: diváci i její obyvatelé si mohli dosyta užít promenádu v plavkách, a to jak u dam, tak u pánů. Schválně, kdo se vám v plavkách líbil nejvíc?

Kromě toho skončil i očistný týden, který byl pro mnohé obyvatele vily dost náročný. Takže když do vily přinesla Agáta v sobotu večer šampaňské, VyVolení se na ni (tedy na lahev) vrhli jako lačné šelmy. Po konzumaci se tak "rozjeli", že došlo i na body shoty.

I když to takhle působí jako pohodička, až tak v klidu minulý týden neproběhl. Proto jsme sami zvědaví, komu na účtě přistane nejvíc palců. Dívejte se na Zúčtování od 20.15 na Primě.

Anketa

Kdo podle vás dostane při Zúčtování nejvíc palců?


A tady se mrkněte, co se za uplynulý týden ve vile odehrálo:

Článek

Bodyshoty - Obrázek 4

Jak skončil očistný týden? Body shoty!

Po veganském očistném týdnu se někteří naši soutěžící na cigarety nebo alkohol doslova klepali a když v sobotu večer přinesla Agáta do Vily šampaňské, málem jí utrhli ...

Článek

Honza zpět ve Vile - Obrázek 6

Honza zpět ve Vile: Je s papírovým větší sranda?

Během nedělního večera se vrátil do Vily Honza, který z ní byl „vyhozen“ kvůli své nijakosti a flegmatickému přístupu. Jásavě ho přivítaly Eva i Pavlína, Eva byla z Honzy ...

Článek

Regina  - Obrázek 1

Jako báby na pavlači, hlavním terčem Regina

Staří pomlouvají přivandrovalce, tu a tam se nějaký nováček přitočí se zaručenou novinkou ke starousedlíkovi, jen aby si u něj udělal očko a navázal s ním užší vztahy... ...

Článek

Obr Jafar se vrhnul na Evu Foto: Jiří Janoušek

Násilí ve Vile! Jafar zmydlil Evu

Hromotluk Jafar se konečně vybarvil. Měl takovou euforii z vítězství v Duelu s Nikol Trojanovou, že se vrhnul na Evu. A rovnou jí dal pár ran na zadek.