Krádež ve Vile VyVolených: Byl odcizen harddisk s citlivými daty!

VyVolení Foto: VyVoleníFoto: All

Milí diváci a fanoušci 4. řady reality show VyVolení, předem se velice omlouváme za potíže, které mohou během dnešního dne nastat na našich internetových stránkách. Vina však není na naší straně!

Během včerejší noci byl z budovy, ve které sídlí štáb VyVolených, ukraden externí disk – zařízení, v němž se shromažďují veškerá data včetně fotek, videí a dalších zásadních materiálů, které v redakci internetových stránek VyVolených potřebujeme a které jsou pro tvorbu webu naprosto stěžejní! Odcizením tohoto hardwaru máme proto dnes velmi znesnadněnou práci.

Vzhledem k velké finanční ztrátě i k velice citlivým datům, která se na disku nacházela a která by se dala zneužít, byla na inkriminované místo činu přivolána Policie ČR. Příslušníci provedli patřičné kroky k vyšetření krádeže a v současné době vyšetřování stále probíhá. Zcizení externího disku výrazně poškozuje on-line sekci televize Prima a vzhledem k tomu, že byl z místnosti plné počítačů odcizen pouze jeden disk, je nasnadě, že tento čin měl především poškodit on-line stránky VyVolených!

 

 

reklama

Ohnivý kuře Foto:
20:15 21:35
76%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
21:10 22:15
8%
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10
20:15 21:20
93%
DNES V TV
20.15