Křehká Mirka prý umí i pořádně zařvat

Mirka je sice drobná, ale rozhodně není pu´tka Foto: Mirka je sice drobná, ale rozhodně není pu´tkaFoto: All

Vynervovaná, zoufalá, roztřesená… tak působila nejen v prvním okamžiku. Nejspíš jí tyto pocity vydrží po celou dobu až do volby Přesto je rozhodnutá uspět a do Vily se dostat. Za případnou výhru by si totiž chtěla splnit velký sen.

Jsi zvyklá být sama?
Nejsem, pořád kolem sebe někoho mám. Ale na druhou stranu by mi nevadilo, kdybych měla být sama. Ale v tuhle chvíli, když jsem tak naměkko, tak nevím nevím…

Co tvému rozhodnutí jít do VyVolených říkali doma?
Nikdo není nadšený. Mám skvělý vztah i se sourozenci, ale hlavně mi jde o rodiče. Pro ně je nejdůležitější, abych vystudovala, měla dobrou práci, a tohle jim přijde jako hrozný nesmysl. Což chápu.

Došlo k nějaké výměně názorů?
Ne, my se nehádáme. Jsou spíš z toho špatní. Leckdy bych byla radši, kdyby zařvali, protože tohle nesu hůř, protože vím, že jim třeba něčím ubližuju.

Co když ti někteří soutěžící půjdou strašně na nervy?
Nemám ráda konflikty, ale to neznamená, že bych byla puťka a neozvala se. Když mi někdo nesedne, tak se s ním prostě nemusím bavit. Konflikty sama rozhodně vyhledávat nebudu, ale pokud někdo do mě půjde, tak se nenechám.

Pokud k tomu dojde, bude to hodně slyšet?
To už musí být hodně. Pokud někdo začne řvát, tak pak řvu taky.

Kdybys těch pět milionů opravdu vyhrála, co bys s nimi udělala?
Určitě bych poplatila, co musím, a pomohla bych rodině. To je hlavní důvod, proč jsem se přihlásila. A chtěla bych podnikat, nebo se prostě živit sama na vlastní pěst. Nejsem ten typ, že bych někde seděla od rána do večera a měla volný víkend. To bych nepřežila.

V jakém oboru?
Přemýšlím o tom asi pět let a sama jsem na to ještě nepřišla. Vystudovala jsem vysokou ekonomickou, ale dneska ekonomů je…

Máš nějaký životní sen?
Chtěla bych projet Spojené státy., protože mi přijde, že je to tam jiné než tady. Když tam člověk má nějaký sen, tak ho snáz dosáhne, protože lidé jsou tam všemu otevření. My jsme mnohem konzervativnější. A dá se tam prorazit i s nějakou kravinou.

Nemáš to trochu zidealizované?
Určitě. Myslím, že kdybych tam opravdu jednou byla, že bych dostala přes držku. Ale až si to zkusím, tak uvidím.

Nestýskalo by se ti po rodině?
To je jediné, co mě brzdí, protože jsem v životě nikdy nebyla od rodiny pryč déle než pár dní.

Takže VyVolení pro tebe představují zkoušku i v tomhle směru…
Stesk bude asi hodně velký, protože jsem takový mazánek.

Rozmazlený?
Jo. Sice ne moc, protože když má někdo hodně rozmazlené děti, tak to vidím a vadí mi to. Jsem poslední z pěti dětí a asi nejrozmazlenější. Mám tři bráchy a jednu ségru. Nejvíc mě ale hýčká ten, co je jenom o rok starší.

Jaké máš koníčky?
Ráda vařím.

To se bude ve Vile hodit.
Doufám, že ne, protože vařím maximálně tak pro tři lidi. Hrozně ráda jezdím autem, ráda spím, sportuju – běhám, plavu, jezdím na kole a posiluji, koukám na filmy a mám ráda počítače.

To je dost široký záběr.
Já u ničeho nevydržím, to je vždycky na chvíli.


Více o Mirce čtěte zde:

reklama

Stanice právě nevysílá
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Život ve starověku Foto:
04:10 05:00
85%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPolární moře Foto:
21.15
Prostřeno - img zastupce Foto:
04:30 05:15
50%