Ladislav si chce ve Vile dokázat, že na to má

Ještě chvilku, a pak už Ladislav bude muset notebook odevzdat Foto: Ještě chvilku, a pak už Ladislav bude muset notebook odevzdatFoto: All

Mladý student z Plzně stále ještě bydlí u rodičů, takže by si ve Vile chtěl vyzkoušet, zda dokáže být opravdu samostatný. Na první ohled vypadá velmi plachý, skrývá však opravdovou osobnost.

Umíš vůbec být sám?
Měl jsem málo příležitostí to vyzkoušet, ale když na to přijde, dokážu být samostatný člověk. Alespoň doufám.

Takže si dokážeš vyprat, uvařit, uklidit…
Uvařit něco dokážu, s pračkou neumím, to mě nenaučili. Doma utírám prach, luxuje brácha, ale dřív jsem to dělal taky. Myslím, že to zvládnu.

Máš víc sourozenců?
Jenom mladšího bratra, je mu sedmnáct.

Do Vily tě někdo přihlásil, nebo to bylo tvé rozhodnutí?
Přihlásil jsem se sám. Jako malej jsem sledoval první tři řady, bavilo mě to a vždycky jsem si říkal, že bych se zkusil přihlásit. Jestli na to mám.

Kde studuješ?
Na pedagogické fakultě v Plzni historii se zaměřením na vzdělávání a angličtinu. Nevadilo by mi, kdybych skončil jako pedagog. Mám rád anglickou historii, takže se to trošku prolíná. K české historii nemám takový vztah, ta anglická mě fascinuje víc.

Pokud se ale dostaneš do Vily, tak Ti uteče celý semestr…
Já vím. Byl jsem to oznámit na studijním oddělení a řekli mi, abych se domluvil s profesory, nebo požádal o uvolnění z denního studia. Je ale trošku problém, že nemám dostatečný průměr, abych ve studiu pokračoval a nepovedlo se mi sehnat nikoho z profesorů.

Co tvému rozhodnutí říkali doma?
Rádi nebyli, ale smířili se s tím. Nejvíc to vadilo mámě, když jsem v nějakém dalším kole konkurzu postoupil, byla z toho na prášky. Jednou si dokonce musela koupit flašku vodky pro uklidnění. Tátovi zase vadilo, že by mohlo padnout studium, ale už se přes to taky dostal a myslím, že to docela přijal.

Máš nějaké domácí mazlíčky?
Dneska už ne, v dětství jsme mívali křečky. A jestli se počítají rybičky. Ale těch si já moc nevšímám. A ještě máme na chalupě králíky, o které se vždycky přes léto stará děda. Tam jsem se ale hodně dlouho nedostal, tak ani nevím, jak vypadají  kolik jich tam ještě je. Pracuju totiž jo brigádník na kase v supermarketu. Dělám to tak tři měsíce a už mi to začalo trochu lézt na mozek.

Víc informací o Ladislavovi najdete zde:

reklama

TOP STAR magazín 2015 - Logo Foto:
19:55 20:15
57%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Lov Foto:
20:00 21:10
16%
Chůva k pohledání Foto:
19:45 20:15
67%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20