Láďo, proč to děláš??

Laďa 1 - Obrázek 11 Foto: Laďa 1 - Obrázek 11Foto: All

Láďa je ve Vile stále velkou záhadou – nikomu nevadí a téměř všichni ho mají rádi. Rady a porady ohledně toho, jak by se měl změnit, si vyslechl snad už od každého. Neleze mu už to ale trochu na mozek?

Láďa nám rozkvétá

Se vstupem do Vily začala cesta sebepoznání pro většinu našich soutěžících. Snad žádná z nich však není tak ostře a se zájmem sledovaná, jako ta Láďova! Introvertní mimoň s téměř asociálním chováním a silnou vazbou na maminku se začíná pomalu, ale jistě otrkávat a diváci mohou sledovat, jak se z nevzhledné a bezvýrazné larvy stává motýl hrající všemi barvami.

Láďa a Lucka

Již od počátku si Láďa nejvíce rozuměl s Lucií, ta jej však poslední dobou vysloveně zazdívá a on se tak upíná ke komukoliv, kdo se s ním baví. Lucie ho označila za „psychouše“ a nejdivnějšího člověka, kterého potkala – Lucka se ve Vile dost změnila a svou všeobecnou oblíbenost si začíná uvědomovat až moc – svá stará přátelství ruší mávnutím ruky a navazuje prazvláštní vztahy, třeba s Martinem.

Nějak to nezvládá

Láďa si ztrátu kamarádky bere nejspíš hodně k srdci. V posledních několika dnech jste u něj mohli zpozorovat tendenci k sebepoškozování: zničehonic se například rozhodl oholit si hlavu! Naštěstí mu to štáb stačil zatrhnout dřív než si ji stačil oholit celou!

Je to snad kvůli Lucii? Snaží se na sebe upoutat pozornost nebo prostě jen zkouší hranice svých možností? To prozatím nevíme, ale začínáme mít o našeho Ládíka trochu obavy!

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40!

Laďa 1 - Obrázek 1 Foto:

 

Článek

Emil ve Vile - Obrázek 2

Uragán Emil dorazil do Vily!

V sobotu dopoledne přišel mezi soutěžící uragán! ExVyVolený z první řady, Emil Zajac, rozčísl stojaté vody Vily a mnohé z jejích obyvatel zaskočil. Některé dokonce vytočil ...

 

Článek

VV4_20130913_VES0127

Video: Z Duelu se vrátila Eva. Predátoři se změnili v psance!

Obvykle bývá ve Vile největší dusno až během Duelu, ale to by v ní nesměli bydlet naši Vyvolení. Už navečer na sebe Eva s Martinem navzájem cenili zuby.

 

Článek

Goodbye VV Martin

Sbohem Martine!

Jeden z obyvatelů v pátek večer opustil prostory Vily navždy. Martin prohrál v Duelu s Evou a musel si sbalit svých pět švestek. Jaká byla jeho cesta soutěží?

 

Článek

Ostatní povzbuzují

Vladko a Eva dováděli ve sprše!

Včerejší den si několik našich VyVolených krátilo čas dováděním ve sprše. Kdo komu dal pořádně do těla? Mrkněte se v naší fotogalerii a pikantní záběry na videu!

 

reklama

Dařbuján a Pandrhola Foto:
16:10 17:45
15%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Closer IV (14)
Closer Foto:
16:25 17:20
12%