Láska ve Vile: Opravdový cit, nebo náhražka?

Thomas a Zdeňka spávají vedle sebe Foto: Thomas a Zdeňka spávají vedle sebeFoto: archiv

Zdeničce chybí Thomas. Nesmí s ním totiž před Duelem komunikovat, aby ji nerozptyloval. Citově vyprahlý svalovec jí tedy alespoň obrázkem vzkázal, že pro něj představuje ostrov uprostřed moře. Zrodila se ve Vile opravdu láska, nebo je to jen nouzová vazba, podmíněná izolací?

V extrémních podmínkách se mezi lidmi často rodí vazby, podmíněné nezvyklou situací. Ve Vile VyVolených působí na soutěžící izolace, v níž stále víc postrádají lidskou blízkost. Svalovec Thomas zřejmě chtěl tomuto stavu předejít, a tak hned při příchodu do Vily nastěhoval vedle sebe do postele Zdenču.

Balicí technika patnáctiletého

Povídačky o svých půvabech Zdenča velmi ráda poslouchala a postupně jim zřejmě i uvěřila. Od hlazení po rukou a něžných objetí přešla s Thomasem ke šmajchlování pod peřinou. A vzápětí odstartoval nekonečný seriál žárlivých scén, hádek a udobřování. Jako pár, vysazený na pustém ostrově, si zkrátka začali Zdenča a Thomas vyplňovat prázdná místa v každodenním životě, každý podle svých zvyků.

Odpíská lásku Duel?

Kvůli prsaté brunetce odepsal Thomas rekordním tempem několikaletý vztah s přítelkyní Sabinou a začal plánovat se Zdenčou společnou budoucnost. Oba zřejmě vidí v novém partnerovi naději na její přinejmenším nouzové vyřešení. Zdenča se rozešla ve zlém s rodinou, Thomas se Sabinou, takže vlastně ani jeden z nich nemá z Vily kam jít.

Taktika a citové vydírání

Thomas zvolil romanticko-emotivní taktiku. Do poslední chvilky tvrdě tlačí na pilu a do role vášnivě zamilovaného kolouška se přímo vžil. Má jasný cíl – přimět Zdenču k podlehnutí svého milostného nátlaku. Získal by tak novou partnerku, od níž nejspíš očekává po vyřazení z Vily oddanost a všestrannou pomoc. Jenže Zdenča zřejmě posbírala trosky zdravého rozumu. Už se nechala slyšet, že by si Thomase nikdy nevzala kvůli jeho dluhům. Láska, která se mezi nimi zrodila ve Vile, tudíž pravděpodobně bude jen účelovkou, jež po opuštění VyVolených zemře stejně rychle jako jepice.

Zdenča a Thomas večer před Duelem - Podívejte se, jaké scény Thomas předváděl a co všechno Zdenča provedla:

Nenechte si ujít dnešní Duel, v přímém přenosu na Primě ve 20:15!

Článek

Plachta - Zdenka a Nikol v Duelu

Třetí Duel již dnes večer. Přijďte fandit do studia

První dámský Duel se uskuteční už dnes. Zvítězí zúčtovaná Zdenča, nebo Nikol? Přijďte podpořit svou favoritku do studia VyVolených na pražský Barrandov!
Zdeňka a Nikol v posteli Foto:

Článek

...čímž ho dorazila

Usmiřovací tanečky

Duelové vášně, které zachvátily včera večer Vilu VyVolených, hrozily chvilkami až pořádným malérem. A tak štáb sáhl po osvědčené uklidňovací metodě – nařídil soutěžícím ...
Zpočátku ještě Zdeňka a Thomas drželi spolu Foto:

Článek

Partnerská poradna

Zdeňka se před Duelem opila a Thomas jí za to chtěl nakopat

Silikonová Zdeňka je docela střelec. Sice pořád tvrdí, že chce ve vile zůstat, ale vybrala si do Duelu silného hráče: Nikol. Moc dobře si uvědomuje, že její šance jsou tak ...

Článek

Zdeňka a Nikol ve sprše Foto: archiv Prima

Kdo se vám líbí víc: Zdeňka, nebo Nikol?

Již dnes se rozhodně, kdo opustí vilu VyVolených: jestli Zdeňka, zákeřná silikonová autobezdomovkyně z Prostějova, nebo Nikol, upřímná spolumajitelka kosmetického studia z ...