Lucie – co je vůbec zač? Posvítili jsme si na ni!

Lucie - velká záhada - Obrázek 10 Foto: Lucie - velká záhada - Obrázek 10Foto: All

Šestadvacetiletá milovnice zvířat Lucie je ve Vile už docela dlouho. Zpočátku se zdála jako hodná milá „holka od krav“, postupem času však vyplývají na povrch věci, které zdání její „nevinnosti“ trhají doslova na cucky! Co je tahle holka vlastně zač?

Kam vítr tam plášť, nebo pouhá nerozhodnost?

Jednu chvíli je největší kamarádka Vladka, druhou „peče“ s Thomasem. Zpočátku tráví většinu času s Láďou, aby o něm posléze řekla, že je nejdivnější člověk, kterého potkala. Mluví o předávání energie a dost často ji vidíme spát nebo otráveně „zevlovat“. Párkrát se už sesypala se slovy, že mezi takovými lidmi nechce být, že chce pracovat s dětmi, zároveň už párkrát nadávala tak vulgárně, až se tajil dech! Tvrdí, že má nedostatek sebevědomí, ale jedním dechem dodává, že je soběstačná, má svůj život a svoje peníze... Co si z toho může člověk odnést? Jen velký „maglajs“ v hlavě!

Lucie a její vztahy

Lucie se prezentuje jako single, ale při evakuaci řekla na kameru, že miluje svého bývalého přítele Adama, a že ví, že on to nechce slyšet, ale bude ho milovat vždycky! Adam je nejspíš její osudová láska, která se tak nějak pokazila, ale vzpomínky na ni brání Lucii v dalších vztazích. Lucie se dokonce i ke zdravé výživě dostala proto, že nechtěla chodit do supermarketů, kde potkávala samé páry a rodiny s dětmi! Jak její strach ze supermarketů koresponduje s jejím tvrzením o samostatnosti? Pravdou je, že po dlouholetém vztahu, který začal už během školních let, většina žen neví, co si jako single počít, a ve své samostatnosti se tak trochu plácají – je tohle snad případ naší Lucie? Z jakého podnětu si nechala ostříhat své dlouhé vlasy na prapodivného ježka, který opticky zvýrazňuje její naducané tvářičky a výrazné zoubky? Co si tím chtěla dokázat? Chtěla se snad společně s vlasy zbavit i své minulosti a zapomenout na bývalého partnera?

Lucie a sex

Na jednu stranu vypadá Lucie jako tichá dívka, ale, jak to často bývá, tichá voda břehy mele! Její výroky o sexu jsou dnes už památné a o sexu ve třech s jejím přítelem a nejlepší kamarádkou, který vznikl proto, že chtěla, aby si spolu rozuměli, a nakonec skončila jako divák, už si štěbetají vrabci na střeše!

Lucie je záhadou

Ze všech těchto důvodů je Lucie pro všechny ve Vile trochu záhadou – ano, vědí, že miluje zvířata a nesnáší podpatky, ale její osobnost zůstává zahalena tajemstvím a její náhlé záchvaty i změny nálad k rozluštění téhle hádanky jménem Lucie rozhodně nepřispívají!

Nezapomeňte Lucku sledovat dnes ve Zprávách z Vily v 19.40 a Denní rekapitulaci ve 21.20 na Prima love!

Lucie - velká záhada - Obrázek 2 Foto:

 

Článek

VV Thomas

Další Výzva již dnes: Koho si vezme Thomas do Duelu?

V posledním Zúčtování dostal nejvíce palců Thomas – celkem 6! Jak to celé dopadne? To uvidíme už zítra!

 

Článek

Vladkoland x Románská republika - Obrázek 10

Video: Vladkoland a Románská republika mají své hymny!

Rozdělení Vily na Vladkoland a Románskou republiku pokračuje! Tentokrát si měla obě státní zřízení vytvořit svou vlastní vlajku a složit vlastní hymnu! Ještě že tu naši, ...

 

Článek

Tomáš to od Vladka pořádně schytal

Thomas: Fakt pádné důvody, proč ho ostatní ve Vile nechtějí

Úterní Zúčtování poslalo do pátečního Duelu Thomase. Ten teď jednak přemýšlí, koho si ve čtvrtek vezme za soupeře, a jednak může zpytovat svědomí, čím si antipatie ...

 

Článek

Thomasova hromadná koupačka - Obrázek 7

Fotogalerie: Thomasova hromadná koupačka

Thomas je už několik dnů bez Zdeničky a moc se mu stýská. Naši VyVolení ho během pondělní noci v rámci úkolu pořádně vykoupali. Ne ale slovně, nýbrž ve skutečné vaně!

Článek

Oči jsou dominantou tváře Foto: thinkstock.com

Chcete mít velké oči? 10 make-up triků

Vyzkoušejte několik malých triků, které vám pomohou vytvořit velké oči!

Článek

Nějaké změny? Foto: thinkstock.com

Ňadra se mění celý život: Jak na ně útočí hormony?

Ženská prsa procházejí během života obrovskými změnami. Zaslouží si proto, abychom o ně opravdu pečovaly.

 

reklama