Lucie x Jafar – na život a na smrt?

VyVolení zúčtovali Lucii. Koho vezme s sebou do Duelu? Foto: VyVolení zúčtovali Lucii. Koho vezme s sebou do Duelu?Foto: All

Bouchne jen výjimečně, většinou se dokáže na pěnícího soupeře usmívat, čímž ho přivádí k šílenství. Občas jsou ale reakce okaté zrzky neodhadnutelné, a tak dokázala časem aspoň na chvilku naštvat úplně každého. Ostatní VyVolení ji považují za silnou hráčku, takže se rozhodli zbavit se jí včas.

Poprvé to řekl nahlas Vladko. Má prý Lucku rád, ale bojí se, že by až těsně před finále od ní mohl dostat ránu do zad. Už to zažil v první řadě a nechtěl by si to zopakovat. Zřejmě tím nasadil brouka do hlavy i dalším soupeřům – je svérázná zrzka, která dostala v třetí Volbě žolíka a přišla do Vily společně s Láďou, opravdu tak nebezpečný soupeř?

Čtyři palce pro Lucii

Jako první si u zúčtovací tabule zchladil na Lucii žáhu Jafar. „Byl jsem napadán člověkem, že ležím na gauči, a přitom on tam sedí vedle mě nebo leží v posteli. Chová se jako neřízená střela, je milý a vzápětí zase vyskakuje. A vyčítá mi, jak jsem si mohl jako nováček vůbec dovolit porazit někoho tak báječného, jako byla Nikol. Budu-li moct, pokusím se v pátek dostat ji domů!“ řekl natvrdo, co si myslí.

„Vím, jaké špinavosti se tu dělají, a za tu dobu, co jsme tady, do těch lidí vidím,“ prohlásil Vladko. „Poznám, co se děje, a ta osoba to dobře ví taky. Mám k ní blízko, zpočátku se vezla, teď vystrkuje růžky. Přestože pro ni mám porozumění a souhlasím s tím, co řekla.“

Romana se podivila, že jí není jasné, proč se Lucka tak chovala. Sice chápe, že jí odešel blízký člověk, ale… Zdena se zase rozhodovala podle toho, co jí vadí – probudí se ráno jako sluníčko a za hodinu prý umí ublížit slovem.

Velké zklamání

Lucie sice poznala v životě zklamání, ale nikdy to, co k němu zřejmě patří, a to je pomsta. Až nyní ve Vile. Z Duelu se podle ní nevrátila hráčka, ale člověk, který se válí na gauči a umí skvěle mluvit. To ale nestačí. Jafarovi dala palec nejen kvůli tomuhle, ale také kvůli jeho celkovému chování od pátku. „Pastevec, který měl svoje ovečky, teď přišel větší. Chová se jinak, než káže. Rebeluje, a když začne rebelovat někdo jiný, tak mu setne hlavu,“ řekla ostře.

9. Zúčtování - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Dívejte se na Denní rekapitulaci, na Prima love ve 21:20!

Koho si vybere Lucka do Duelu? Nenechte si ujít přímý přenos Výzvy, ve čtvrtek na Primě ve 20:15!

Článek

Nikol znovu ve Vile - Obrázek 5

Šutr v Nikolině žaludku – Jafar!

Prohru s golemem, který se ve Vile sotva ohřál, nemůže Nikol stále skousnout, i když se tváří statečně. V prvním setkání po Duelu si ale vůči němu nebrala servítky. ...

Nikol znovu ve Vile - Obrázek 1 Foto:

Článek

Nikol Backstage - Obrázek 3

Nikol při Zúčtování: Po kom se jí stýská a koho nešetří?

Žhavá kandidátka na vítězství, která překvapivě vypadla ze hry v Duelu s obrem Jafarem, přišla do studia Vyvolených během úterního Zúčtování. Jak snáší prohru a kdo jí ...

Nikol Backstage - Obrázek 1 Foto:

Článek

Jafar vaří - Obrázek 4

Video: Jafar vaří...a vzteká se jak malý kluk!

Během pondělního svátečního dne dostal Jafar úkol – asi nejtěžší za těch 14 dní jeho působení v soutěži! Měl totiž uvařit! On z toho nijak odvařený nebyl...spíš naopak!

Jafar vaří - Obrázek 1 Foto:

Jafar v kuchyni - to je nesmrtelný zážitek! Koukněte se na video:


reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
40%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Přístav Foto:
17:20 18:45
63%