Eva postupně sundala pět svých podprsenek, Lucka ale zaplatila víc. Svlékla se do naha!

VyVolení Teleshopping - Obrázek 11 Foto: VyVolení Teleshopping - Obrázek 11Foto: All

Když už se zdálo, že Vyvolení zmizí tentokrát v postelích již po půlnoci, zasáhl štáb. . Eva postupně sundala pět svých podprsenek, po chvíli váhání i šestou a zůstala na terase jen v kalhotkách. Kam se ale hrabala na Lucku, která ukázala svá kůzlata taky a ke všemu byla daleko víc nabalená.

V kastlíku se objevil dopis s úkolem. Dva řádně zvolení krasavci Vily – Nikol a Honza - budou nejprve nabízení prostřednictvím teleshoppingu a následně nabídnuti k prodeji aukci. Získá je ten, kdo za ně nabídne největší množství oděvních součástek, které bude mít v tu chvíli na sobě. Odměnou novým majitelům pak bude večeře s krasavcem a společný tanec.

 

Evě podprsenky nestačily

A děly se věci. Už oblékání stálo za to. Eva si na sebe věšela jednu podprsenku za druhou (nakonec jich bylo šest). Lucie vyndala ze skříně, co se dalo a netajila se tím, že má strašný hlad a tudíž se bude snažit získat obě výhry (a tudíž dvě večeře) najednou. Vladko zase ožil v momentě, kdy získal kladnou odpověď na otázku, zda Honza kouří a vzápětí již tančil na baru jen v šortkách. Jen Pepa vypadal, jako by se právě vracel od obvodního lékaře s neschopenkou kvůli chřipce.

 

Zájemci ohmatávali Nikol

Nic proti Nikol, ale větší boj se odehrál kvůli Honzovi. Eva postupně sundala pět svých podprsenek, po chvíli váhání i šestou a zůstala na terase jen v kalhotkách. Kam se ale hrabala na Lucku, která ukázala svá kůzlata taky a ke všemu byla daleko víc nabalená. Smůlu měl i Vladko, Lucka zaplatila víc. Honza byl její.

Nikol se nejprve nechala zájemci řádně osahat, a pak už začala dražba. Z maroda Pepy se stal lišák Pepa. Marně Lucka nabízela další kusy oblečení. Pepa zvítězil především díky nadměrnému množství ponožek, což jeho soupeřka podcenila. Marně šéfka dražby Romana provokovala pány slovy: „Holky ukázaly prsa, ukažte famfulína. Bude to za padesát kousků.“ Nikol si ke slavnostnímu stolu odvedl Pepa. A soudě podle zářících očí, Nikol nebyla ani v nejmenším proti a při následném tanci to s Pepou pořádně rozjela.

VyVolení Teleshopping - Obrázek 1 Foto:

Článek

Mirka opustila Vilu - Obrázek 16

Vilu opustila Mirka a Pavlína se utápěla v slzách

„Kdybych vypadla, tak se uvidíme doma. A ty budeš bojovat za mě. Hlavně prosím tě nebreč,“ kladla pár minut před duelem své lásce Pavlíně na srdce Mirka. Diváci však během ...

Článek

Thomas si musí vše pořádně rozmyslet

Proč Thomase obcházejí holky obloukem? Bojí se, že je nakazí

Thomas má před večerním Duelem starosti navíc. Místo aby si sumíroval taktiku na Mirku, řeší divné pupínky. Kvůli nim ho holky obcházejí obloukem.

Článek

Pepa okamžitě vyrazil na lov a zdá se, že se Nikol chytá

Další láska ve Vile? Pepovi padla do oka Nikol

Zřejmě už s přesným plánem vstupoval do Vily lovec dívčích srdcí Pepa. Padla mu totiž do oka Nikol. A od samého začátku dělá všechno pro to, aby ho mezi ostatními ...

Článek

Pepův dosavadní pobyt ve VIle je zkrátka jakási idylka pro starší pány

Pepa ve Vile: Jak mu svědčí izolace

Jednatřicetiletý sympaťák z Rokycan naskočil do Vily VyVolených téměř až v druhém poločase, zatím v ní ale příliš nevynikl. Jak se mu daří sžít se soupeři, pro něž ...

Článek

Nováčka Honzu si VyVolení hned zkraje pořádně proklepli

Honzu si VyVolení pořádně proklepli

VyVolení si ve čtvrtek večer sami zvolili dalšího soupeře. Do oka jim nejvíc padl třiadvacetiletý barman ze Sokolova, přestože ve studiu právě excelentní výkon nepředvedl. ...

reklama