Máme jasno: Do Duelu se Zdeňkou půjde Nikol!

Duel Zdeňka versus Nikol Foto: Duel Zdeňka versus NikolFoto: All

Trucováním, kňouráním a nevychovaností si Zdeňka vysloužila řadu palců, kterými ji soupeři poslali do Duelu. A ve čtvrtek večer nasadila svému chování korunu, když si ve Výzvě vybrala za soupeře Nikol. Že by ji život ve Vile omrzel?

O tom, koho si Zdeňka zvolí za soupeře do pátečního Duelu, kolovala spousta spekulací ve Vile i mezi fanoušky. K jednoznačnému závěru ani jeden tábor nedospěl, možná proto, že do poslední chvíle si s Volbou nevěděla rady ani samotná Zdeňka. Dokonce se nechala slyšet, že by si mohla vybrat Thomase, čímž by ovšem navždy rozbila společnou milostnou idylku ve Vile. A tak do poledne panovalo během čtvrteční Výzvy napětí.

 

 

Oběť zášti vůči Thomasovi?

V úvodu přímého přenosu Zdenča prozradila, že své „vypalcování“ nebere tak, že by ji už ve Vile někdo nechtěl. Jejím prostřednictvím prý soupeři chtěli ublížit někomu jinému – myšleno jistě Thomasovi. Silikonová panenka si zkrátka vůbec nedokáže připustit, že by ji třeba někdo neměl rád.

Konečně kámoška

Hostem večera byla tentokrát Evina kamarádka Gábina. Podle ní si Eva nasadila masku, přes kterou se bojí ostatní lidi pouštět. Vzhledem ke svým životním zkušenostem už totiž nikomu nevěří. Ale samozřejmě touží po hezkém, pohodovém životě. A jak se už ve třinácti letech dostala mezi české celebrity? Díky starší kamarádce, které pomáhala v redakci. A co by si Eva nejvíc přála dnes? "Abych se dočkala spravedlnosti, viník byl potrestán a já z toho vybruslila," dodala Eva ve Zpovědnici. Do studia dorazil i její přítel Lukáš, který jí přinesl krtečka pro štěstí, aby se jí ve Vile lépe žilo. "Děkuju, lásko, že jsi, a doufám, že na mě počkáš," vzkázala mu Eva.

Psí radosti

V té chvíli už Lucce připadal přímý přenos moc dlouhý. "Já se vždycky hrozně přežeru," konstatovala. Vzápětí už moderátorka Tereza Pergnerová poslala Zdenču do ložnice, aby měla klid na přemýšlení o svém soupeři. A Lucka mazala šupem do Zpovědnice, aby Tereze prozradila, jak moc jí psí náštěva ve Vile pomohla překonat zhroucení, kterému ve středu málem podlehla.

Zdenička bavička?

Pohledná brunetka prý šla do Vily, aby bavila lidi, a tak jsme se mohlli podívat, jak se jí to doposud dařilo. Po krátké sondě do duší VyVolených a rekalitulaci jejich obtížného úterka konečně došlo na lámání chleba: Do Duelu se Zdeňkou půjde NIKOL!

 

PŘES INTERNET HLASUJTE ZDE

Výsledky hlasování budou zveřejněny v pořadu VyVolení – Duel na Primě

 

Pro Zdeňku posílejte
SMS ve tvaru ZDEŇKA na tel. č. 906 02 03

 

Pro Nikol posílejte
SMS ve tvaru NIKOL na tel. č. 906 02 03

SMS hlasování

hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice
maximální počet SMS z jedné SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola
cena SMS je 3 Kč včetně DPH

Hlasování prostřednictvím Facebooku

v rámci jednoho Hlasovacího kola je možné hlasovat pouze pro jednoho kandidáta a pouze jednou
webového hlasování se může zúčastnit divák, který má vytvořený facebookový profil, reprezentující jeho osobu, a který je fanouškem facebookové stránky https://www.facebook.com/vyvoleni2013
hlasování se divák zúčastní prostřednictvím tlačítka „HLASUJTE“, umístěného na webové stránce http://iprima.cz/vyvoleni
po stisknutí uvedeného tlačítka bude divák nasměrován na facebookovou stránku http://www.facebook.com/vyvoleni2013, kde má prostřednictvím příslušné aplikace možnost hlasovat pro konkrétního kandidáta

Kompletní pravidla hlasování naleznete zde: http://www.iprima.cz/vyvoleni/herni-rad-vyvoleni

Všechny platné hlasy pro konkrétního kandidáta, zaslané prostřednictvím Webového hlasování, a hlasy zaslané prostřednictvím SMS budou sečteny. Výsledky budou vyhlášeny v přímém přenosu na obrazovkách TV Prima v 18.00 hodin.

*Hlasovat je možné z mobilního čísla registrovaného v České republice, přičemž maximální počet SMS z 1 SIM karty je 30 SMS v rámci jednoho Hlasovacího kola. MEDIA SUPPORT sečte všechny hlasy platně zaslané SMS v rámci příslušného Hlasovacího kola pro jednotlivé kandidáty a výsledek předá Vysílateli. Vysílatel následně sečte hlasy platně zaslané prostřednictvím SMS s hlasy platně zaslanými v rámci Webového hlasování.