Martin je ve Vile!

Martin je zpátky! Ale jen za sklem! Foto: Martin je zpátky! Ale jen za sklem!Foto: All

V rámci posledního pátečního Duelu musel Vilu opustit Martin. My jsme mu ukázali, jak VyVolené vidíme my! Byl z toho docela na větvi!

V neděli, pouhé 2 dny po svém vypadnutí, měl Martin jedinečnou možnost vidět prostory Vily z té druhé strany. Pozvali jsme ho do zákulisí a zároveň ho pro vás trochu vyzpovídali. On sám své působení ve Vile zpětně hodnotí jako negativní a ví, že se držel zpátky, ačkoliv prý ve skutečnosti takový vůbec není! Mluvil o tom, jak dlouho mu trvalo, než se ve Vile rozkoukal, i o tom, jak ke konci jít domů už vůbec nechtěl. Nyní by prý dal palec Zdeňce – ta mu prý lezla doslova krkem!

Martin přiznal, že po svém odchodu z Vily shlédl náš web i videa – je prý hrozné vidět se v „televizi“ a zároveň si uvědomil, že některé věci by teď udělal jinak!

Podívejte se na Martina v normálním světě!

 Video: Vzkaz pro Martinovi fanoušky a pro Vladka!

Článek

Nikol ve sprše - Obrázek 3

Sledujte Noční show již dnes večer: Lucka a její sado-maso i co vykouklo Nikol!

Vila VyVolených zažívá nejen ostré hádky a vyhrocené situace, ale i lechtivé scénky a smyslné pohledy! Všechny uvidíte dnes večer v Noční show! Sledujte, co všechno vám ...

Článek

VV Strašidelná noc

Ne reality show, ale HOROR! VyVolení byli polomrtví strachy!

VyVolení zažili noc plnou děsu a hrůzy! Ve Vile se totiž začaly dít podivné věci, ze kterých běhal mráz po zádech…nejen soutěžícím, ale i celému našemu štábu!

Článek

doktor Emil - Obrázek 4

Vyvolení si pohráli s doktorem Emilem

Napnul prostěradla, načechral polštáře, a pak už zval do své sexuologické ordinace jednoho Vyvoleného za sebou. Kdo? Doktor Emil Zajac.

Článek

Goodbye VV Martin

Sbohem Martine!

Jeden z obyvatelů v pátek večer opustil prostory Vily navždy. Martin prohrál v Duelu s Evou a musel si sbalit svých pět švestek. Jaká byla jeho cesta soutěží?

Článek

m+n - Obrázek 1

Pod střechou Vily zřejmě přeskočila jiskra. Martinovi padla do oka sexy Nikol.

Pod střechou Vily zřejmě přeskočila jiskra. Martinovi padla do oka sexy Nikol. Půvabná brunetka je sice na pánskou pozornost zvyklá, v uzavřeném prostoru má však přece jen ...