Martin? Zatím velká záhada!!

Martin - Obrázek 6 Foto: Martin - Obrázek 6Foto: All

Martin se v medailonku označil za energického, sebevědomého člověka, který má rád výzvy. Ve Vile se však zatím nijak zvlášť neprojevuje. Na co asi čeká? A kde se ta jeho energie schovává?

Ve Vile začínají pomalu, ale jistě, vznikat nové vztahy, ať už pozitivní, či negativní. Všichni se snaží ostatní poznat a vymýšlejí způsoby, jak se zabavit. Jediným člověkem, který, zdá se, přede všemi svou skutečnou tvář zatím skrývá, je právě Martin. Náplní jeho dne je především nervózní přecházení, kterým připomíná lva v kleci, kouření a povídání si s Thomasem, s nímž se jako s jediným ve Vile trochu sblížil. K němu evidentně vzhlíží a někdy to vypadá, jako by ho sledoval na každém kroku.

Z těchto důvodů dostal od většiny lidí v pondělní zkušební volbě palec, který by ho v té skutečné poslal do Duelu. Výhrady měli především k tomu, že nevědí, co si o něm myslet, a k tomu, že se absolutně nezapojuje do jakýchkoliv aktivit. Jeho odmítavé postoje k nejrůznějším formám zábavy i naprostý nezájem o správné plnění úkolů nutí všechny k otázce: „Proč se vlastně do Vily přihlásil, když se neustále tváří, jako by ho něco bolelo?“ Na jeho i další soutěžící se podívejte v dnešních Zprávách z Vily v 19.40 a sledujte dnešní Volbu ve 20.15!

Uvidíme, zda se Martin ve Vile nějak „rozjede“ - popravdě: už by bylo načase! Na jeho nejlepší fotky i na sestřih z jeho dosavadního života ve Vile se podívejte níže!

Martin - Obrázek 1 Foto:

Článek

Dokonalá image Foto: archiv

Ládík z adresy Vila. Neškodný blázen nebo dokonalý hráč?

Co si o něm myslíte? Je Láďa naivní hodný prosťáček, se kterým si ostatní můžou dělat, co chtěji? Nebo rozehrál dokonalou partii, na konci které čeká pět milionů pro ...

Článek

Vladko horkokrevný určitě je

Vladko, horkokrevný Španěl!

Vladko miluje Španělsko, o této zemi mluví vždy krásně a on sám vypadá jako horkokrevný jižan. Ale co ho tam opravdu táhne?

Článek

A hned je to jasné! Foto: thinkstock.com

Jste dobří v posteli? Takhle to zjistíte hned!

Bez aplikací na chytrých telefonech se neobejdeme přes den, ale teď se zdá, že už ani v noci.

reklama

DNES V TVLov Foto:
20.00
Top Gear Foto:
09:50 11:05
91%
Svatby v Benátkách Foto:
09:55 11:20
66%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20