Michaela vezme Vladka ve Vile žehličkou

Michaela slíbila dceři, že si splní všechny sny Foto: Michaela slíbila dceři, že si splní všechny snyFoto: All

Drobná brunetka dorazila do Prahy ve skvělé náladě. Účastí ve Volbě se jí splnil sen, odjakživa se totiž ve Vile viděla. Není proto divu, že si i v šatně na Barrandově zpívala na celý barák.

Zpíváš ráda?
Moc, přestože to vůbec neumím. Ale mám zpěv opravdu ráda a dělám si z toho srandu.

Doma jsi nechala dceru…
Pětiletou Anežku. Bude se jí stýskat a mně taky. Ale je chytrá, chápající a má už velký rozum. Všechno jsem jí vysvětlila, ukázala jsem jí Vilu a o čem ta soutěž je a fakt to chápe. Sice plakala a já taky, když jsme se loučily, ale zároveň mě nabíjí, protože jí chci splnit její sny a taky naše sny.

Jaké sny?
Žijeme od výplaty k výplatě. Chtěla bych i s dcerkou letět k moři. Letadlem jsem zatím letěla jenom jednou, a to jsem dostala od kamaráda jako dárek. Takže bychom si užili dovolenou, pořídili si nějaký starší baráček a samozřejmě lepší auto, protože to moje je šílený.

Co děláš?
V koupelnovém studiu. V tomhle oboru už dělám jedenáct ale, ale kvůli soutěži jsem teď skončila. Šéf mi řekl: Dobře si to rozmyslete, protože nebude cesty zpátky. Byla jsem ale od prvního okamžiku jasně rozhodnutá. Vždycky jsem do téhle soutěže chtěla jít, už od první série. Byla jsem ale těhotná, pak byla holka malá… ale říkala jsem si, že jestli někdy bude čtvrtá série, ta se určitě ohlásím, protože jsem se ve Vile viděla. Půjdu do toho, i kdybych pak měla jít na úřad práce. Šéf by mě raději vzal zpátky, než aby složitě zaučoval někoho nového, ale majitel firmy se šprajcnul. Ale já jsem teď dostala šanci, kterou nepromarním, protože bych i to pak vyčítala.

Co říkají tvému rozhodnutí rodiče?
Mamča mi od začátku říkala: Míšo, ji bláznivá, ale jdi do toho. Moc ti to přeju, protože za nás nic takového nebylo. Pak se jí to trošku rozleželo v hlavě a začala mi říkat, ať se chovám slušně a nedělám ostudu. Že by to nepřežila. Jsem osobnost, šoumenka, a vím, že do Vily patřím.

A co manžel?
Když mě pozvali na casting, prohlásil, že jsem natolik bláznivá, že mě určitě vyberou. Reality show nesnáší, ale nic mi nezakazoval, nevyčítal, nehádal se se mnou… Řekl, že na mě nebude vůbec koukat, ale stejně mu nevěřím. A když jsem dnes odjela do Prahy, poslal mi krásnou zprávu. Takže mě určitě podporuje.

Čím chceš dnes večer zaujmout diváky?
Zazpívám, sprostá slova vypípám, to by mohla být sranda, a jestli se dostanu do Vily, vyžehlím Vladkovi vlasy žehličkou.

Více o Michaele čtěte zde:

reklama

DNES V TV
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
DNES V TVLov Foto:
20.00
Živí mrtví Foto:
01:55 02:40
46%
Cesty domů Foto:
01:55 02:55
32%
DNES V TV
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20