Mirek v ohrožení. Skončil v nemocnici!

Mirek si vyrazil do ulic noční Prahy Foto: Mirek si vyrazil do ulic noční PrahyFoto: All

Okatý tesař z Ostravy se zřejmě zapíše do kroniky čtvrtých VyVolených jako největší marod. Poté, co ho už dvakrát vezli k lékaři kvůli ošetření pořezané ruky, skončil tuto neděli dokonce v nemocnici na ambulanci!

Další zdravotní indispozice postihla v neděli večer Mirka. Po ošetřování pořezané ruky a střetu s vosou ho tentokrát potrápilo ucho. Celé odpoledne se potácel jako mátoha, k večeru už si stěžoval, že bolest pomalu nemůže vydržet, a tak ho po deváté hodině pro jistotu štáb odvezl do nemocnice na ušní, nosní a krční pohotovost.

I když ho leckdo podezříval, že je ufňukaná slečinka, stěžoval si právem. Za necelou hodinku byl totiž z nemocnice zpátky i s diagnózou zánětu středního ucha. Vyčištění mu zjevně ulevilo, protože po pár minutách už nabízel soupeřům sekt. Až se dnes probudí, dostane předepsané léky a možná si kvůli postiženému uchu časem dopřeje ještě další výlet do normálního světa.

Jak se bude dál vyvíjet osud VyVolených? Sledujte Zúčtování na Primě v úterý od 20.15!

Článek

IMG_3343

Video: Když je Zvěřina v prachu, VyVolení taktizují. Blíží se totiž zúčtování!

Stmelení celku Petrem Zvěřinou se rozpadlo vzápětí po jeho odchodu z Vily. VyVolení se houfují jako na letním táboře. Na silné jedince se nabalují slabší, začínají ...

Článek

Jak to dopadne?

Thomas a Martin měli jít z Vily!

Během sobotního dne uzrál v hlavičkách našich VyVolených zajímavý nápad: Předstírali, že jim přišel dopis týkající se Martina a Thomase. Co v něm bylo?

 

reklama

Přístav Foto:
08:45 10:10
46%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Griffinovi Foto:
09:15 09:45
30%
Prostřeno - img zastupce Foto:
09:15 10:10
12%