Mirka a Pavlína: Zamilované budky

Na záchodě Foto: Na záchoděFoto: All

Jediným regulérním párem jsou nyní ve Vile Mirka s Pavlínou – jejich vztah vypadá víc než idylicky, ale jak ustojí houstnoucí atmosféru ve Vile a všudypřítomné kamery?

Mirka a Pavlína se evidentně milují a k sobě se chovají velmi hezky, svůj vztah uveřejnily po mnoha letech skrývání v přímém přenosu a oběma tak spadl kámen ze srdce. Během svého působení ve Vile se však stalo pár věcí, které je docela rozhodily. Holky řešily hlavně jejich vášnivou líbačku se Zdeňkou – i když to bylo spontánní a s větší kapkou alkoholu v krvi, ony samy toho litují – především proto, aby si lidé nemysleli, že to dělají běžně! Zároveň mluvily o jakémsi tajemném muchlování pod peřinou a zazněly i pochybnosti, zda Zdenička náhodou není na holky! Obě partnerky se o této situaci bavily s ruměncem ve tvářích, svěřily se s tím, že jim Zdeňka sahala pod peřinou na intimní místa, až musely před jejími doteky ucuknout!

Jak se bude jejich vztah rozvíjet dál a zvládnou tlak a přítomnost ostatních? Budeme to sledovat!

Nezapomeňte si pustit dnešní Zprávy z Vily v 19.40 a Zúčtování ve 20.15!

Video: Mirka a Pavlína: Sladké mámení

 

Článek

Palce

Další Zúčtování již dnes večer: Kdopak půjde z kola ven?

Již dnes se v prostorách Vily odehraje další drama: už je to týden, co soutěžící rozdávali své palce, a další kolo Zúčtování se blíží rychleji, než by si většina z nich ...

Video: Dnešní Zúčtování

 

 

Článek

Nikol byla ze ztráty imunity docela mimo

Kam se poděla Nikolina imunita?

Z pátečního Duelu vyšla drtivou převahou vítězně Nikol, která tak získala na celý následující týden imunitu. Díky ní nemůže dostat žádné palce a může tak být naprosto v ...

 

Článek

VyVolení založili kapelu - Obrázek 18

Video: VyVolení založili kapelu: Bude to hit?

Pondělní den se ve Vile nesl v rytmech hudby – nebo alespoň něčem, co by se tak dalo s oběma přivřenýma očima nazvat! Už jste slyšeli nový hit naší VyVolené kapely?

 

Článek

Hromadná koupačka ve vaně

Video: Erotická noc ve Vile: Láďův striptýz a Romaniny... vnady!

Pondělní noc se zničehonic zvrtla v divokou koupelnovou party plnou lidí spíše svlečených než oblečených. Ládík předváděl divoký sexy tanec a Romana se doslova utrhla ze ...

Článek

O zadeček musíme náležitě pečovat Foto: thinkstock.com

Choulostivé problémy: Jak na hemoroidy

Ukrutná bolest na toaletě a krev ve stolici, tak se nejčastěji projevují hemoroidy. Kdy je vyřešíte sami doma v koupelně a kdy už byste se měli vydat k lékaři?

Článek

Proberte své trápení s lékařem co nejdříve Foto: thinkstock.com

Choulostivé problémy: Únik moči aneb inkontinence

Únik moči patří k nejintimnějším ženským problémům. Přesto byste neměla s návštěvou lékaře otálet, inkontinenci tak porazíte rychleji.