Místo zkoumání druhých má Lucka práci sama se sebou

Psychický nápor už nezvládá ani Lucka. Kam se podělo její odhodlání působit na ostatní? Foto: Psychický nápor už nezvládá ani Lucka. Kam se podělo její odhodlání působit na ostatní?Foto: All

Do Vily šla s tím, že by se v ní chtěla zabývat chováním lidí a snažit se je ovlivňovat. Zatím to ale vypadá, ž spíš ostatní VyVolení pořádně ovlivňují ji. Lucka se nám stále častěji mění před očima v slzavé údolí.

Dívky už si tím prošly ve Vile téměř všechny přímo za asistence kamer, chlapi spíš mluví o depkách, a pokud fňukají, tak zřejmě večer, schovaní pod peřinou. Jenom Vladko popouští uzdu svým emocím veřejně, tam kde se momentálně nachází. Jednou z nejodolnějších byla doposud klidná Lucie. Ale ani v jejím případě není všem dnům konec.

Sympatická zrzka se na počátku show tvářila jako amatérská psychoanalytička, odhodlaná udržet své nervy za každou cenu na uzdě. Rozhodně ale nečekala takovou „koňskou“ dávku emocí, řevu, střídání nálad, přívalů slz…  tak obrovskou porci, kerá ji ve Vile doslova zavalila, prostě nedokázala zvládnout. A tak se i Lucie proměnila v slzavé údolí. Bude se propadat do záchvatů smutku a beznaděje stále víc, nebo dokáže znovu zmobilizovat síly a splní si svůj cíl – převychovat pár VyVolených?

Článek

Co nás čeká v září? Foto: thinkstock.com

Velký horoskop na září: Bude váš vztah pevný, odolá pokušení?

Přečtěte si, co vás čeká v lásce, vztazích, zdraví, nebo jestli se vám bude dařit ve finanční oblasti.

Článek

Někdy je toho moc... Foto: thinkstock.com

Šílíme? Psychiatra vyhledalo loni 600 tisíc Čechů! Převažovaly ženy

Přes 600 tisíc Češek a Čechů vyhledalo loni ambulantního psychiatra.

reklama