Motivace: VyVolení měli osobní kouče. Jak se je snažili prodat?

Motivace Foto: MotivaceFoto: All

Ještě než Vilu opustili nadobro, zahrálo si několik exVyVolených na tzv. motivátory a podporovatele svých svěřenců. Jak to vypadalo a zda soutěžícím pomohli nebo spíš uškodili, se dozvíte v našem článku!

Ve dvojicích museli nacvičit motivační vystoupení a ze svých svěřenců udělat odolné jedince, připravené a namotivované do závěrečného boje o 5 milionů. Martin dostal na starosti Romanu: „Máš dobrý srdce, měla by to vyhrát žena, Vladko musí ostrouhat, to je jasný. Nevím, jak si stojíš, to neví nikdo – u Pavlíny a Vladka to vím.“

Romana: To je motivace jo? Jak se mám chovat nebo co mi pomůže? Víš, mě prdnou nervy a začnu řvát… ale diváci to berou Vladovi a mně ne.

Romčina motivační scénka byla završená tancem: Milí diváci, představuji svého adepta: Je to milá, šarmantní žena, má dobré srdce, blízko k lidem, rozdává dobro. Vladko to už jednou vyhrál, je potřeba, aby to vyhrála žena.

Honza se snažil „namotivovat“ Páju: Pořád máš 5 dní, něco předveď, cokoli uděláš, bude vidět.

Článek

S úsměvem jde vše lépe Foto: Robert Tichý pro časopis Moje psychologie

Z deníku koučky: Chcete omládnout? Pořiďte si mladšího partnera

Jak se k různým životním situacím staví koučka s dlouholetou praxí v oblasti psychologie a psychoterapie Šárka Vávrová? Nahlédněte do jejího zápisníčku!

Pája: Ti to nejde mluvit tohleto.

Pája poté předvedla scénku na téma Rocky: Sport box – mladá krev, jde si za svým, je nejlepší, porazila vyzyvatelku, která měla 3 výhry, chce splnit sen ostatním. Ať zůstane svá.

Vladka podporuje Eva: Vážení diváci, představuji vám Vlada, je emotivní, kreativní, dává kus sebe, je hodně autentický a rozpoznatelný svým chováním. Emocím dává průchod, a pak zase klid, pak mu zase rupne v kouli, chvíli dejchá a pak zase přijde chvíle, vymyslí super úkol, a to je právě Vlado. Zůstal mezi veterány, ví, jak se to hraje… dejte mu 5 koulí…

Svou motivaci završili tancem...

Vladko: No, měly jste to lepší…

Nezapomeňte nás sledovat dnes v Denní rekapitulaci ve 21:20 na Prima love!

 

Článek

Palce

Zúčtování s Výzvou již zítra!

Poslední týden ve Vile tráví naši tři přeživší: Pavlína, Romana a Vladko ve stresu s vidinou blížícího se Finále. Již zítra sami provedou další řez, který ukáže, kdo se ...

Článek

Namiřte správným směrem Foto: thinkstock.com

Horoskop na týden: Věnujte se rodině, pocit štěstí se dostaví

Příští týden bude plný zvláštních setkání.

 

Článek

VV Loučení

Video: ExVyVolení se loučili: Mirka byla vytočená, Eva rozkradla Vilu!

Během neděle se všichni vzpamatovávali z divokého sobotního večírku, který se protáhl až do ranních hodin. Společensky unavení exVyVolení museli Vilu postupně opouštět: ...

 

Článek

Křížový výslech Pavlíny

Křížový výslech: Co na sebe prozradili Pavlína, Vladko a Romana?

Během nedělního dopoledne, kdy se naši soutěžící vzpamatovávali z bujarého sobotního večírku, který se protáhl až do nedělních ranních hodin, měli za úkol podrobit se ...

Článek

Celulitida trápí i VyVolené

Silná káva: VyVolené ženy hyzdí celulitida! Co pomůže?

Celulitida. Slovo, které nerada vyslovuje každá z nás, ale bohužel většiny se osobně týká. A nezáleží na tom, zda jste VyVolená, či nikoliv.

 

Článek

Jak to bylo s jejich láskou? Petr Zvěřina se Zdenči a Thomase zeptal narovinu

Zdenčina zpověď: Proč tak rychle opustila Thomase?

Jak to vlastně bylo se Zdenčinou láskou k Thomasovi, záleželo jí na něm aspoň trošku? Proč nejsou spolu? Je Zdenča povrchní zlatokopka, nebo se opravdu bojí chlapů?

Článek

holky striptýz - Obrázek 13

Ženské zbraně ve Vile: Jak a kdo ničí muže ve Vile?

Ať chceme, nebo ne, nejsme všichni stejní. Ženy na rozdíl od mužů dokážou více taktizovat a využívat svých více či méně skrytých zbraní na sto procent.

Článek

Nic nebude!

Tři měsíce bez sexu jako VyVolení! Jaké to má následky?

V dlouhodobém partnerském vztahu se sexuální půst doporučuje pro zjitření smyslů.