Na Romanu dolehl stesk

Slzy na krajíčku Foto: Slzy na krajíčkuFoto: All

Ve Vile jde nejen o zábavu, ale i o vzájemné poznávání. Někteří se ostatním otevřou více, jiní méně. Romaně není upřímnost cizí a při vzpomínání na domov a na svou malou dcerku měla slzy na krajíčku! Rozpovídala se i o svém manželství...

Soutěž VyVolených je nejen o navazování nových vztahů a milionové výhře, ale zároveň i o naprostém odříznutí od těch, na kterých našim soutěžícím záleží nejvíce – rodině, přátelích a partnerech. Tato tíha ve středu dopadla i na Romanu! Na vše, co se ve Vile událo, se podívejte ve Zprávách z Vily v 19.40 a nezapomeňte sledovat dnešní další Volbu ve 20.15!

Romany stesk Foto:

Romana je ve Vile společně s Mirkem nejnovější soutěžící a v jejích prostorách strávila do středečního večera cca 24 hodin. Dalo by se tak říct, že má na srdceryvné výlevy a stesk po domově ještě spoustu času. Na naši Romču to však během večera dolehlo a ona s pláčem vzpomínala na své dítě i manžela, i když se Nikol a Vladkovi svěřila s tím, že jejich vztah není úplně bezproblémový.

Uvidíme, jak se vypořádá s těmi několika měsíci, které ji možná ještě ve Vile čekají, a co udělá toto odloučení s jejím manželstvím!

Kdo další přibyde do vily? Uvidíte už dnes ve 20.15 na Primě ve Volbě

A ve 21.50 si zapněte Prima love a podívejte se na rekapitulaci:

 

 

Článek

Thomas "ochránce" - Obrázek 7

Thomas – „ochránce žen“

Osmatřicetiletý milovník kulturistiky Thomas se ve Vile rozhodně nebojí osobního kontaktu a intimních doteků. Není divu, že jej Vladko nazval „ochráncem žen“. Co na to ale ...

Článek

Vladko šílí  - Obrázek 2

Hysterie ve Vile! Vladko už se neudržel!

Hystericky vřeštící Vladko, plačící Lucie a Thomas neustále omílající svou vlastní pravdu. Tak skončil dnešní, zpočátku nevinně vypadající úkol!

reklama

Castle na zabití Foto:
14:35 15:35
61%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
DNES V TV
20.00
DNES V TV
21.10