Na Vilu zaútočili bílí králíci

security-screen Foto: security-screenFoto: All

Opravdu nejsme přepracovaní, i když by to tak mohlo na první pohled vypadat. V úterý odpoledne podnikli na Vilu VyVolených útok dva bílí králíci, kteří nejprve nasadili do prostoru mezi štábem a Vilou trojského koně. Naštěstí byl jejich zákeřný úmysl zmařen v prvopočátku.

Kdyby měli členové štábu stejný přísun alkoholu jako VyVolení, mohlo by se snadno stát, že uvidí bílé myšky. Tak to ale rozhodně není. Na rozdíl od Vily totiž panuje v zázemí reality show tvrdá prohibice, a navíc se v tomto případě sice jednalo o savce, nicméně poněkud většího vzrůstu. Dva jedinci neznámé totožnosti, kteří se zjevně vydávali za populární bělostné králíky Boba a Bobka, podnikli útok na Vilu VyVolených.

Zrádný předvoj

Podvratná akce odstartovala velmi nenápadně. Na prostranství před Vilou vběhly pootevřenou bránou tři rozesmáté dívky, aniž se prokázaly povolením. Vesele se honily s ochrankou, laškovaly s udýchanými strážci pořádku a odmítaly prostor opustit. Vzápětí vyšlo najevo, že tak měly jen odlákat pozornost ochranky od zadního traktu Vily, kam pronikli přes plot dva bílí králíci.

Bob a Bobek

Prapodivné existence v kostýmech oblíbených postaviček si přistavily ke zdi Vily žebřík a hodlaly vniknout nezákonně do prostoru, určeného pouze pro VyVolené. Jejich záměr byl naštěstí včas odhalen a zmařen bdělou ochrankou, která profesionálně zasáhla, a pachatelé vzali nohy na ramena. Zda se jednalo o klukovinu, bláznivou sázku, nebo snad zlý úmysl, to zůstalo zahaleno tajemstvím. Útočníkům mohlo být jasné, že 24 hodin denně střežená Vila nebude snadným terčem. 

Video: 

reklama

Siska Foto:
12:10 13:35
14%
Top Gear Foto:
11:35 12:45
62%
Closer IV (10)
Closer Foto:
11:55 12:55
39%