Nálada na bodu mrazu. Holky drtí nová konkurence

Kdyby Romana mohla pohledem zabíjet, bylo by nejspíš ve Vile o pár VyVolených míň Foto: Kdyby Romana mohla pohledem zabíjet, bylo by nejspíš ve Vile o pár VyVolených míňFoto: All

Teprve po čtvrteční osmé Volbě začíná VyVoleným naplno docházet, že konkurence bude tvrdá a vyhrát může opravdu jenom jeden. Hlavně holky nebyly z nových přírůstků právě nadšené. Nejrychleji to „docvaklo“ Romaně, která příchod Evy a Pavlíny dokonce obrečela.

Novým soutěžícím sice VyVolení připravili ve čtvrtek na uvítanou dokonce malé představení, přesto je příchod dalších dvou dámských přírůstků nepotěšil. Energická Pavlína a zatraceně sexy Eva holky tak zaskočily, že dokonce i Lucčin jindy upřímný úsměv byl značně křečovitý. Nejhůř to odnesla Romana, která situaci vůbec nezvládla.

Romanu zřejmě drzí nejen stesk, ale hlavně sexy konkurence

Romanu zřejmě drtí nejen stesk, ale hlavně sexy konkurence

Proklaté špeky

 

Už když Tereza Pergnerová představila na obrazovce trojici kandidátek, jindy neustále výřečná Romana povážlivě zmlkla. Svůj váhový handicap si totiž vedle sexy Niki, prsaté Zdenči a štíhlé Lucky nutně musela uvědomit již v prvních chvílích ve Vile, i když si statečně navlékla dvoudílné plavky a tvářila se jakoby nic. Příchod dalších dvou koček ji ale definitivně odrovnal. Bojí se, že jí kila navíc výrazně snižují proti konkurenci skóre v očích diváků.

Článek

Tereza dnes už krásná a štíhlá!

Čtenářka Tereza: Z velryby štíhlá holka a 35 kg dole!

„Prožila jsem si dost těžké období. Pracuji jako chůva a vychovatelka dětí, s mými kilogramy navíc byl každý den pro mě únavný a stresující.“

Článek

Robert se hezky vyrýsoval! Foto: svet-zdravi.cz

Robert: Shodil jsem 30 kg, donutila mě manželka

Často jsou to právě ženy, které motivují muže k hubnutí. Pánům pivní bříška totiž příliš nepřekážejí...

Článek

Cvičení - Úvod foto

VIDEOLEKCE: Dejte sbohem břišní pneumatice i celulitidě

Nepěkné ďolíčky na kůži nemusí být nutnou realitou. Stačí jen dodržovat pár základních zásad zdravého životního stylu, dostatečně pít a pravidelně se hýbat.

Článek

Pozornost se vyplácí Foto: thinkstock.com

Jak vybrat a nakombinovat ovoce a zeleninu pro štíhlou linii

Vychlazený meloun, šťavnaté jablko nebo zeleninový salát. Znáte snad lepší letní svačinu?

reklama

Stanice právě nevysílá
DNES V TVLov Foto:
20.00
Stanice právě nevysílá
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20