Natáčení ve Vile: Režisér šílel, autor se vztekal

VyVolení natáčeli film o Zdeničce a Thomasovi Foto: VyVolení natáčeli film o Zdeničce a ThomasoviFoto: All

Zákeřnosti filmařského řemesla okusili VyVolení na vlastní kůži při natáčení filmu o Thomasovi a Zdeničce. Rejža Vladko byl neustále na infarkt, scenárista Thomas zase chtěl do všeho kecat, i když se ho nikdo na nic neptal. Tak to zkrátka na place občas chodí.

Za scénář, který spáchal Thomas o své lovestory se Zdenčou, by se nemusela stydět ani proslulá autorka romantických příběhů Rosamunde Pilcher. Moc se mu ale nezamlouval záměr režiséra Vladka pojmout milostný příběh z Vily VyVolených jako komedii. Hlavní role režisér svěřil Nikol a Honzovi. Lucka získala nevděčnou práci asistentky režie, Pavlína se chopila kamery a za zvuk zodpovídal Láďa. Pro herce nejdůležitější osobou se stala kostymérka a maskérka Eva, úplně pro všechny pak Romana, která měla všechny dobře nakrmit v cateringu a v mezičase ještě pobíhat po place s klapkou v ruce.

Prázdno v žaludku i ve výstřihu

Navzdory nářkům na nízký rozpočet se Romana v cateringu vytáhla a o štáb bylo vzorně postaráno – i když se kvůli krizi muselo šetřit a štáb chroupal ke svačince jenom jablka, nikdo si nestěžoval. Scenárista Thomas prý pracoval na svém veledíle dva roky, a tak v zájmu úspěchu důrazně požadoval, aby si představitelka Zdeničky pořádně vycpala dekolt.

Základ v posteli

Protože se většina Thomasova příběhu odehrávala v ložnici, zahájil rejža Vladko práci postelovou scénou. A točilo se pořád dokola. „Ona to schválně kazí, aby mi mohla dávat pusu,“ stěžoval si představitel hlavního hrdiny Honza. Práci se naplno nevěnovali ani někteří členové štábu, například asistentka režie Lucka zcela nezodpovědně balila během natáčení zvukaře Láďu.

Krvavá pauza

Natáčení muselo být nečekaně přerušeno, když se představitelce hlavní hrdinky Nikol spustila krev z nosu. Že by z velkého rozrušení, způsobeného dlouhodobou bezprostřední blízkostí krasavce Honzy? Vzápětí na štáb padla únava, a tak se rejža Vladko pokusil motivovat malátné stádo vidinou výplatní pásky. Záběry se přesto stále nedařily, do scény prvního setkání dokonce nedopatřením vlezl i sám režisér.

Láska na kameru

Tenhle Láďův návrh názvu nového veledíla u ostatních neprošel, neuspěl ani Vladko se svým Romeem a Julií za čtyři týdny. Vyhrála Nikol – film se bude jmenovat stručně VyVolená. Lucka zkonstatovala, že je filmařina hrozná dřina, a utahaná catering-klapka Romana usnula na gauči jako špalek. Pak už jen zbývalo vyčkat, zda režisér při výplatě honorářů opravdu dodrží, co slíbil.

Asistentka režie Lucka neboli Vladkův hromosvod Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte Zprávy z Vily na Primě v 19:40!

Nenechte si ujít Denní rekapitulaci, na Prima love ve 21:20!


Článek

vecirek - Obrázek 1

Večírek: VyVolení odpískali poločas!

4. řada reality show VyVolení je v polovině. Taková příležitost přímo vybízí k tomu to pořádně oslavit, a taky že ano! Party to byla veliká!

Večírek Poločas - Obrázek 1 Foto:

Článek

Casting - Obrázek 2

Video: Casting do filmu: Kdo dostal roli?

Neděle patřila filmu! Zatímco polovina z vás si je určitě doma pouštěla, naši VyVolení jeden natáčeli! Vše začalo, jak to tak u filmu bývá, castingem! Jak to probíhalo?

Casting - Obrázek 1 Foto:
VyVolení se přesvědčili, že i casting je pro stáb pořádná zabíračka. Mrkěte na video:

Článek

VV Nikol a Thomas

Video: Thomas a Nikol řeší Zdeničku: „Asi sem fakt blbej“

Rozhovory jsou ve Vile na denním pořádku: někdy jsou skutečně banální, jindy zase úplně o ničem. Stane se ale, že se týkají ožehavých témat. Takový byl i rozhovor Nikol a ...

Láska ke Zdenče? Podle Nikol je Thomas důvěřivý trouba. Koukněte se na video:

Článek

Kuřák Lucka - Obrázek 4

Lucka přestala kouřit?!

Lucka je ve Vile velmi výraznou postavou – víme, že miluje zvířata, že se nechala z náhlého popudu ostříhat a taky je všeobecně známá jako velmi silný kuřák! Ale pozor: ...

Kuřák Lucka - Obrázek 1 Foto:

Článek

Nemoc, která je snad za trest

Pásový opar mučí strašnou bolestí – Thomas z VyVolených trpí

Někteří nemocní srovnávají své pocity s šílenými bolestmi při porodu nebo se zásahem elektrickým proudem.


reklama

20:15 22:20
14%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Lov Foto:
20:00 21:10
49%
Čas smrti Foto:
20:15 22:20
14%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20