Ne reality show, ale HOROR! VyVolení byli polomrtví strachy!

VV Strašidelná noc Foto: VV Strašidelná nocFoto: All

VyVolení zažili noc plnou děsu a hrůzy! Ve Vile se totiž začaly dít podivné věci, ze kterých běhal mráz po zádech…nejen soutěžícím, ale i celému našemu štábu!

V noci ze soboty na neděli se Vilou rozléhaly strašlivé zvuky – řev a hysterické skřeky, které jakoby nepatřily do tohoto světa. Věci měnily svá místa a obyvatelé Vily mohli přísahat, že cítili přítomnost jiných osob. Není divu, že většinu z nich to vyděsilo k smrti, a to tak, že se báli jít i sami na záchod! Hororovou atmosféru se snažili rozptýlit vzájemným strašením a naschvály, ale stejnak nakonec většina z nich skončila pod jednou peřinou s očima navrch hlavy!

Je snad Vila VyVolených postavena na nějakém tajemném místě s mysteriózní historií?? A kde se vzaly ty nadpřirozené obrysy postav a zvuky vycházející ze samotných útrob této budovy?

Video nedoporučujeme slabším povahám!

Nezapomeňte sledovat dnešní Zprávy z Vily v 19:40 a Noční Show s Agátou ve 23:05!

 

Článek

Laďa 1 - Obrázek 11

Láďo, proč to děláš??

Láďa je ve Vile stále velkou záhadou – nikomu nevadí a téměř všichni ho mají rádi. Rady a porady ohledně toho, jak by se měl změnit, si vyslechl snad už od každého. Neleze ...

 

Článek

Emil ve Vile - Obrázek 2

Video: Uragán Emil dorazil do Vily, a vznikla z toho hádka!

V sobotu dopoledne přišel mezi soutěžící uragán! ExVyVolený z první řady, Emil Zajac, rozčísl stojaté vody Vily a mnohé z jejích obyvatel zaskočil. Některé dokonce vytočil ...

 

Článek

Ostatní povzbuzují

Vladko a Eva dováděli ve sprše!

Včerejší den si několik našich VyVolených krátilo čas dováděním ve sprše. Kdo komu dal pořádně do těla? Mrkněte se v naší fotogalerii a pikantní záběry na videu!

reklama

Prostřeno - img zastupce Foto:
17:45 18:55
76%
DNES V TV
20.00
DNES V TVPřístav Foto:
20.15
Přístav Foto:
17:20 18:45
92%