Nejtěžší Zúčtování: Jak se s ním kdo vypořádal?

Láďa 7. zúčtování - Obrázek 2 Foto: Láďa 7. zúčtování - Obrázek 2Foto: All

Úterní sedmé Zúčtování patřilo v dosavadní historii show k nejtěžším. Poté, co Vladko vyřadil v Duelu největšího rebela a svého osobního nepřítele Thomase, musela většina VyVolených sáhnout do vlastních řad. Jak se s tím vypořádali?

Situace ve Vile se po šestém Duelu pořádně přiostřila, přestože to na první pohled mohlo vypadat obráceně. Jednoznačné rozdělení na dva tábory padlo, s Thomasovým odchodem se zklidnily emoce. O to těžší však bylo rozhodování, komu dát palec. S blížícím se úterním večerem dokonce někteří soutěžící začali opět ztrácet nervy, dokonce i ti, u nichž na to nejsme právě zvyklí. Například Láďa odskákal své pokusy probírat stále donekonečna s Lucií své nitro. Jindy klidná zrzka tak vypěnila, že to až hrozilo násilím.

 

Palce z nutnosti

Eva se rozhodovala podle toho, co se v poslední době událo, protože rušivé elementy už ve Vile nejsou. A tak prý neměla na výběr. „Dotklo se mě, že zatahuje do her člověka, se kterým mám něco venku. Nepochopila jsem – Nikol,“ prohlásila u zúčtovací tabule. Zatímco v jejím případě vedla ruku s palcem ukřivděnost, Lucka tentokrát označila Romanu, i když je jí velmi blízká. „Má dobré a otevřené srdce a dá se lehce zranit. A když má srdce zraněné, tak zraňuje všechny kolem sebe,“ zdůvodnila. Láďa zase pojal své rozhodnutí alibisticky – vypalcoval prý Pavlínu, protože jí palec nemůže ublížit.

Vladkovo odhalení

Nejoblíbenější VyVolený si vzal tentokrát na mušku Lucii, protože ji považuje za hráčku. „Od začátku moc dobře ví, jak to tady funguje, a velmi dobře si hlídá svoje místo. Teď na sebe bude víc ukazovat a upozorňovat. Nejsem si jist na sto procent, ale měla by si vyzkoušet, jestli by tu měla být, nebo ne,“ vysvětlil své rozhodnutí s dovětkem, že je mu to velmi nepříjemné. Stejně se rozhodla i Romana, které prý vadí, jak se v poslední době Lucie chová.

Nenápadnost prohrála

Někteří ho považují za tichého a hodného hocha, jiní za velkého stratéga. V Láďovi aby se zkrátka čert vyznal. Právě nejistota protivníků, co si o něm vlastně mají myslet, dovedla v sedmém Zúčtování k zelenému šátku Láďu. „Nejméně si s ním rozumím, nevidím do něj, nejmíň se zapojuje do her a nevím, co si o něm myslet,“ řekla o něm Nikol. Honza sice prohlásil, že s ním vychází, ale kdyby nebyly úkoly, jen by seděl a čekal, co se stane. „Neprojevil žádné emoce, city ani pocity, je chladný, proplouvá a získává energii z druhých,“ rozhodla třetím palcem o Láďově zúčtování Pavlína. Tichá voda byla tudíž poslána do Duelu a bude se konečně muset projevit.

Láďa 7. zúčtování - Obrázek 1 Foto:

Co je nového u VyVolených? Sledujte zprávy z Vily na Primě dnes v 19:40!

Co se děje ve Vile? Nenechte si ujít Denní rekapitulaci na Prima love ve 21:20!

Článek

Divoké karty - Regina a Jafar - Obrázek 5

Nové rozložení sil. Jak zamíchají Regina a Jafar kartami?

Počet soutěžících ve Vile v úterý večer vzrostl o další dva a tím se souboj o vysněných pět milionů znovu zkomplikoval. Místo vysněného klidu zřejmě nastane pořádný fičák. ...

Divoké karty - Regina a Jafar - Obrázek 1 Foto:

Článek

Nová soutěžící - Regina

Do Vily jde nová soutěžící: Kartářka a bývalá zlá čarodějka!

Jedním z těch, kdo obdržel Divokou kartu a kdo dnes překročí práh Vily a stane se tak oficiální soutěžící, je energická blondýnka, rozvedená novopečená babička a kartářka ...

Článek

Nový soutěžící - Jan

Do Vily jde nový soutěžící! Budou padat oči z důlku: Je totiž obrovský!

Jedním ze dvou nových soutěžících, kteří obdrželi Divokou kartu a stanou se tak oficiálními soutěžícími, je i čtyřicetiletý Jan – herec a performer, mezi jehož aktivity ...

Článek

Pravěký den vol.2 - Obrázek 5

VyVolení: Cesta do pravěku. Šamani a boj o kyj!

Závěr pravěkého dne strávili naši VyVolení bojem o kyj, poradami se šamankou Nikol, a v jeskyni u ohýnku měli debatovat nad tím, koho považují za největšího „pračlověka“ Vily!

Článek

Pravěký den - Obrázek 8

Video: Pravěký den

Pondělní den je pro většinu z vás utrpením – víkend za vámi… a další je daleko, před sebou jen práce a zase práce. Naši VyVolení se taky neměli jako v bavlnce – vrátili se ...

Pravěký den vol.2 - Obrázek 1 Foto:

Pravěký den - Obrázek 1 Foto:

reklama

Big Ben II (10)
Big Ben, seriál Foto:
12:45 14:50
88%
DNES V TVLov Foto:
20.00
Simpsons Foto:
14:25 14:55
35%
DNES V TVČas smrti Foto:
20.15
DNES V TVRush Foto:
22.20