Neuvěřitelný příběh Evy aneb Kolik je v lidech špíny a zla!!!

Eva toho má za sebou opravdu hodně Foto: Eva toho má za sebou opravdu hodněFoto: All

Dnes dopoledne dostali naši VyVolení prekérní úkol: měli si společně sednout a promluvit o svých 13. komnatách – tajemstvích, která by neměla vyplout na povrch, a životních zkušenostech, kterými se normální člověk běžně nechlubí. Po Evině příběhu všem spadla čelist!

Energická Romana přiznala překonanou závislost na hazardních hrách a následné léčení, zároveň mluvila i o svém manželství, které už nefunguje. Vladko se při vzpomínkách na svou rodinnou situaci rozplakal, Pepa přiznal podmínku. Příběh, který vyprávěla Eva, však vzal všem vítr z plachet a v porovnání s ní se najednou problémy ostatních začaly zdát úplně malicherné!

Evička se rozpovídala o své blízké kamarádce a jejím manželovi – ten vlastnil několik firem. Ve třech se společně dohodli, že Eva od něj firmy za pár peněz koupí. Na koupi firem si půjčila 200 000 korun a firmy byly převedené na její jméno. Za několik týdnů však kamarádčina manžela zavřeli a Evě se začali ozývat neznámí lidé, kteří po ní požadovali vrácení peněz: policie jí zanedlouho oznámila, že firmy, které odkoupila, mají dluh 200 milionů korun! Její blízká kamarádka, která ji ke koupi přemluvila, o všem samozřejmě věděla! Z totálního zoufalství, během něhož Eva vážně přemýšlela o sebevraždě, ji vytáhl tatínek, její „strážný anděl“. „Kamarádku“, o které zpětně zjistila, že měla už 5 manželů, z nichž jeden se oběsil a z dalšího se stal alkoholik, a které v Pardubicích přezdívají „černá vdova“, od té doby neviděla!

Nyní se Eva bojí každého dne – v peněžence má pár stovek, nemůže si dovolit právníka…

Neuvěřitelný příběh o lidském hyenismu, podlosti a o tom, že pro peníze se někteří lidé neštítí vůbec ničeho, otřásl všemi!

Nezbývá než dodat: Evo, držíme ti palce!

 

 

 

 

Článek

 

Článek

Pro Thomase si došla policie - Obrázek 7

Thomas v klepetech: Z vily VyVolených ho vyvedla policie

A je to tady! Svalovce Thomase Castella dostihla jeho nevyřešená minulost. Před chvílí se do vily VyVolených dostavila policie a odvedla si Thomase s sebou, takzvaně k ...

 

Článek

Zdeňka má narozeniny

Zdeňka jde do Duelu: Zub jí zlomil vaz

Ve 3. Zúčtování dostala nejvíc palců silikonová královna Zdeňka. VyVolení si rozhodně nebrali servítky a s brunetkou bez zubu už rozhodně ve vile být nechtějí.

 

reklama

Přístav Foto:
08:45 10:10
24%
DNES V TV
20.00
DNES V TVOhnivý kuře Foto:
20.15
Zbraně nové generace Foto:
08:10 09:10
92%
DNES V TV
20.00
Top Gear Foto:
07:50 09:15
89%
Cesty domů Foto:
07:35 09:15
90%